Hra byla společně s Arx Fatalis na jednom DVD, jako plná hra (Level 153). A když už jsem měl disk v mechanice, tak jsem si nainstaloval i tuhle adventuru.
Musím říct, že jakkoli jsem od ní nic nečekal, tak jsem byl velmi příjemně překvapen a jednoznačně doporučuju si Atlantis Evolution zahrát. Ten příběh, kdyby se trochu rozvětvil a prodloužil, tak by z toho mohl být bezva film. Ve hře je několik miniher podle starých herních klasik, nejvíc mě bavil Sokoban. Vytkl bych, že hra je kratičká, na mapách se velmi špatně orientuje a měl jsem potíže rozlišit, kde je vpravo a kde vlevo, protože kamera není po přesunu ve směru budoucího pohybu, ale více či méně bokem. Ale je bezva, nelituju času, který jsem té hře dal.
Jen jsem si musel v adresáři hry vyrobit adresáře "datas, save", jinak hra při pokusu o uložení spadla.
campbell: "ATLANTIS EVOLUTION - problem s ukladanim
Tak problem s ukladanim/padanim hry odhalen... Pro opravu staci jen v adresari s hrou vytvorit adresar datas a v nem pak adresar save (tzn vznikne napr Program Files\Atlantis4\datas\save\). Hra uz se pak uklada normalne a nepada..

Zkusime vymyslet nejaky elegantni reseni pomoci nejakyho skriptu behem par dnu, zatim tohle ale pomuze spolehlive."

Z Level fóra dne 11.6.2007, 19:26 hod - Blixa. Diskuse "Problémy s plnou hrou na DVD".
Rozhodl jsem se, že se pokusím napravit svoji pošramocenou pověst a na komentu od Atlantise jsem si dal více záležet, takže se to snad bude někomu líbit.