Arvoch Conflict

28.09.2006

Děj hry nás zavádí do doby po válce s mimozemskou civilizací Vonari, do doby, kdy od posledního útoku uplynulo více než 100 let. Lidé od Vonari získali mocnou ničivou technologii, která se ale obrátí proti nim a udeří na nejcitlivějším místě...

Arvoch Conflict je první hrou ze série Arvoch, a je kombinací 3D vesmírné střílečky a real-time strategie s určitými adventurními prvky. Hráč ve hře ovládá vlastní vesmírný koráb pohledem z kokpitu, přičemž ovlivňuje ovládání a velké množství funkcí lodi, jejíž pohyb je plně podřízen zákonům Newtonovy fyziky. Hra obsahuje multiplayer a rozsáhlou sinleplayerovou kampaň, s množstvím rozmanitých misí a plněním úkolů včetně zachraňování pilotů, hledání ztracených technologií nebo útoků na základny na povrchu planet.

Hra podporuje technologii TrackIR 3D od Natural Point stejně jako space simulace za série Evochron a také nabízí celou škálu způsobů pro úpravy a modifikace.