To bola teda výzva. Stále mi nejde z hlavy popis Arga na abecede her "Vcelku nenáročná a lehce hratelná hra, která opravdu zdatné hráče příliš nenadchne. Vhodná je zejména pro začátečníky" Hra ktorá má všadeprítomný časový limit či omedzené zásoby kyslíku v skafandri, hra ktorá pritom väčšinu času hráča nijak nenaviguje čo má vlastne robiť a v prípade chyby nasleduje nemilosrdný game over... chcem vidieť začiatočníka, ktorý by pri tom od zlosti nerozbil klávesnicu o monitor a hru by skôr či neskôr nezmazal z disku.
Jj, 90210 má pravdu, moc nechybělo a Interplay nevydalo BG, ale Tears... :-)

Já jsem pro BBS začal pracoval okamžitě po maturitě v jejich obchodě s mobily a PC. S majiteli se znám a jednou jsem se tam s jedním týpkem o Tears i bavil a koukal do zdrojáků. Bohužel na tom byla ještě spousta práce a nebyl nikdo, kdo by to tenkrát dodělal. Neustále to padalo, spousta věcí ani nešla spustit. Byla to škoda, ale nedivím se, že to pak stopli. Sežralo by to ještě strašně peněz a v době her jako BG by to už asi díru do světa neudělalo.
Neni zac. Tears IMHO koupili od Karla Papika ve stadiu, kdy bylo defakto hotovy, ale podle vseho s nim uz nic dal nedelali a ani ho nevydali, protoze uz to bylo zastaraly. Bohuzel, vypadalo to pekne. Perlicka je, ze Papik predtim jednal o distribuci s Interplayem, ale ti si nakonec vybrali jinej projekt, ze kteryho se nakonec vyklubalo Baldur´s gate.:)
Díky za link na oficiální stránky (včera jsem se je snažil najít a něco oficiálního s Argem jsem našel, ale nedostal jsem se dál). Takže Alchemix, Argo - a pak pracovali ještě na Tears, ale je tam jen pár obrázků a popisků, žádné demo... na Ondranu (přes internet archive) jsem zjistil, že hra byla ve vývoji od roku 1995 a projekt byl posléze zastaven. Škoda.