Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Arenas of Glory

Gladiatoren 2, Gladius II

leden 2007
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Prohlížečová MMO akční hra, která hráče přenesla do rolí starověkých gladiátorů bojujících v arénách na život a na smrt s mnoha nepřáteli i dravou zvěří. Na výběr byly tři třídy bojovníků nazvaných Magnus, Priscus a Versus a každý z gladiátorů disponoval odlišnými zbraněmi i fyzickými předpoklady a preferoval vlastní způsob boje. Srážky zúčastněných hráčů v arénách střídaly mise a lov na divoká zvířata.

Cílem hráčů bylo vyšplhat na vrchol jedné z pětice hodnocených lig, přičemž všichni hráči po registraci začínali v nejnižší páté lize. V arénách bylo možné získat i zlato a další vybavení, které se ukrývalo ve zničitelných bednách. Hráči se také mohli spojovat do klanů, vyrábět vlastní a jedinečné typy zbraní i zbroje a odemknout až 11 různých ceněných titulů. Pro majitele placených prémiových účtů se otevíraly další možnosti, jako například schopnost tvořit vlastní arény.

V roce 2014 byly všechny oficiální servery jejich provozovatelem Bigpoint vypnuty.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.