Tento koment berte spíše jako report o stavu hry, kterou bych nepovažoval za kompletní. Ano epizodické hry se vytvářejí, ale i technická stránka hry má stále mezery (navíc tento typ her má ve zvyku na steamu přímo napsat, že se jedná o epizodickou hru, což v popisu hry vývojáři vynechali).

Co mě tedy odradilo od hraní? Z počátku mě nejvíce zarazil problém při přeskakování rozhovorů, kdy místo přeskočení rozmluvené věty se mi přeskočil celý rozhovor. Dále ne vždy seděl lip-sync, inventář se ukázal být velice nepřehledným a procházení prázdnými lokacemi bez interaktivních objektů působilo dojmem skutečně nedokončené hry. Je však možné, že poloprázdné lokace jsou ve hře záměrně, jelikož první epizoda, kterou jsem hrál, by měla být považována za dokončenou. Celá hra na mě však působila dojmem, jakoby vývojáři byli v polovině hry odříznuti od peněz a museli hru rychle dokončit.

Samotná myšlenka i příběh mě však celkem zaujali, a pokud se dočkáme vydání dalších dvou epizod, tak si AR-K zahraji znovu a svůj komentář pravděpodobně ještě doplním. Prozatím se zdržím i hodnocení a budu doufat, že AR-K bude plně dokončeno a nepřidá se k dalším nedokončeným Kickstarter hrám.

Pro: Příběh, velice slušný dabing.