@Garion (15.07.2020 23:11): Tak mi to nedalo a patral jsem. Jelikoz nejsem az tak gramotny, tak jsem vetsinu navodu ve kterych se museli delat psi kusy a to treba hrabani se v registrech, popripade prepisivani desitek souboru, ci instalaci hromady utilitek a podpurnych programu rovnou preskocil.

Ale dle ruznych diskuzi na vsemoznych forech byl vzdy jeden spolecny clen a to byl Easy Anticheat. Stacilo pouze spoustit ve slozce se hrou kliknout na reinstal a bylo vymalovano, vse bezi jak ma.

Treba to taky nekomu pomuze.
@Garion (15.07.2020 22:11): Já mam z ničeho nic drop jako prase, vše aktuální od win a ovladače na GK, hledal jsem na netu a dělá to více lidem, ale řešení, jsou poměrně dost šarlatánské co jsem objevil... Zkoušel jsem i různá nastavení, zkontroloval jsem updaty a taky jsem zkoušel opravit hru přes origin atd. ale nic, tak netusím... Nevím co s tím :).
@MarezCZE (15.07.2020 20:58): Hral jsem ted pul hodiny a nevsiml jsem si (mereni FPS zapnute nemam, ale trhani jsem si nevsiml, takze mi to jede tech 60 s v-syncem). Ten muj problem nastesti vyresili updatem po tydnu, minule jim to trvalo tak pul roku.
Ti troubove snad zase pokazili sitovy kod, i ostatni hraci si pri hre poslednich par dni stezuji, ze jim to laguje. Dnes jsem na to koukal a moje pripojeni je v poradku. Zkousel jsem i ruzna data centra. To zase budu muset cekat alespon do konce sezony na opravu :(
@Crash (komentář): Taky chválím, více méně shrnuješ mé dojmy ze hry. Já mám z 99% na spoluhráče štěstí a i když nemají skill tak se snaží a spolupracují, neúspěch se pak odpouští snáze než borcovi, který má sice 10 000 kilů, ale jede v podstatě s sólo a skape při první střetu, protože je kilometr daleko od spolupracující dvojce.

Naopak jsem narazil na borce, co žvatlá do chatu neuvěřitelně vtipné pípoviny a hraju s ním dost často.

Taky jsem začal hrát tak týden po startu. Nutno podotknout že hra urazila neuvěřitelnou cestu za ten rok.
@DEU (25.03.2020 15:55): Díky za pochvalu. A je to jak píše Garion, občas narazíš na idiota, občas na sólistu, výjimečně i na slušného sólistu, který se omluví a dopředu to řekne, že bude hrát sólo. Ale jinak většina se snaží hrát v týmu. A není problém kohokoliv mutenout. Většinou hraju na německých serverech, občas mi to tam s nejlepším pingem hází belgický nebo holandský servery. Většina z těch co mluví, tak komunikují anglicky, obča narazím na dvojici francouzů, španělů popř. rusů, kteří mezi sebou melou po svým.
@DEU (25.03.2020 15:55): Jednou za par desitek her narazim na nekoho, kdo je mimo (hraje vlastne solo). Jinak je to docela v pohode, vetsina hracu nemluvi (a kdyz uz, je to vetsinou docela rozumne) a snazi se hrat opravdu v tymu.
@Crash (19.07.2019 11:09): Už je to nějakej pátek... Ale co vás tak sleduju, tak ty updaty zní slibně a určitě to ještě prubnu. Bohužel ale teď taky přichází dlouho očekávaný update v Overwatch, tak nevím, jak budu mít čas :D
@BUMTARATA (19.07.2019 14:40): Ty body za killy jsou omezený max 5 bodů za 5 killů, za víc killů už nic nedostaneš. Naopak za vítězství je 12 XP, za Top 3 je myslím 7 bodů, takže pořád se víc vyplatí lepší umístění než počet killů.
@Crash (19.07.2019 13:10): To nezní špatně. Trochu mě jen mrzí důraz na killy. Chápu, proč to tak je, ale přijde mi, že to jde proti týmový hře. Spoluhráči se na tebe vyserou a radši jdou za dalším killem.

@Garion (19.07.2019 14:12): Já neměl úplně problémy s připojením, že by mi vypadávalo nebo tak, ale lagovalo to, občas fakt strašně, přitom můj internet je myslím dost v pohodě.
Taky bych řekl, že ty lagy a slowmo problémy vymizely, anebo alespoň ubyly na snesitelnou úroveň. Pro změnu zas mají problémy s připojením do zápasu. Hodně často to prostě těsně před startem matche vypadne s chybovou hláškou. Prý to řeší, ale úplně to ještě nespravili.
@BUMTARATA (19.07.2019 12:30): Jo, pro me to bylo prakticky nehratelne (pulku zapasu jsem se ruzne teleportoval po mape), ted uz se mi to zase zda uplne v pohode (= stejne jako puvodne, ty cervene ikonky zobrazujici problemy s pripojenim vidim jen pri vstupu do zapasu nebo kdyz je ve skutecnosti neco hodne spatne, ne prakticky cely zapas jako kdyz to bylo rozbite).
@BUMTARATA (19.07.2019 12:30): Jo je tam nově zavedený Ranked systém: Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond a Apex Predátor a každý rank má ještě 4 úrovně. XP získáváš za umístění a za killy a od Silver úrovně se navíc platí XP za vstup do zápasu a čím jsi výš tak tě to stojí víc za vstup. Řekl bych že to funguje docela dobře. A navíc jsou tu denní a týdenní úkoly, takže i pro ty co nechtějí lézt po žebříčku se tu najde obsah.
@Garion (19.07.2019 11:15): Fakt? To byl jeden z důvodů, proč jsem s tím přestal. Možná bych tomu mohl dát ještě šanci, jestli se to vážně zlepšilo. Další důvody byly, že jsem tím vlastně jen zabíjel čas a že mě srala komunita.

@J_K (19.07.2019 12:06): Takže je tam konečně pořádnej rank matching? Ty zkušenostní rozptyly byly totiž k uzoufání.
@Crash (19.07.2019 11:09): Zkusil jsem to teď opět po zavedení ranked systému, ale nemůžu si pomoct, tohle mělo přijít mnohem dřív... Překvapivě to najednou hraje nějak málo lidí ... :-D
@Crash (19.07.2019 11:09): Ja jsem tak nejak prestal behem te verze, ve ktere byl rozbity sitovy kod (a polovine lidi vcetne mne to lagovalo). Ted uz je to opravene (alespon u me), ale nejak jsem se k tomu nevratil.
Do videí jsem přihodil gameplay, na kterém, je docela dobře vidět, jak se po zavedení žebříčků ve druhé sezóně změnila hratelnost a jak je na vyšších úrovních mnohem důležitější týmová strategie. A mimochodem kluci předvedli parádní zápas. :)
Apex je první BR hra co jsem zkusil. Hra s přáteli je super, i když si dlouho nezahraju:-) Jako víkendový hráč nemůžu stačit lidem co tím žijou a hrajou od vydání. Škoda, že systém výběru soupeřů není založený na tom, aby dával spolu lidi na +- podobné úrovni, levelu. Takhle si jen ty dobrý rychle sbíraj body na začátečnících co nejsou tak rychlý a mě to po dvou týdnech pomalu přestává bavit. Zlatej single, kde si nastavim obtížnost :-D
@MarezCZE (07.04.2019 11:19): Tak toho jsem si nevšiml. My máme od toho posledního updatu se synkem problém hrát spolu v partě. Každou třetí hru to jednoho nepřipojí, jeden už je ve hře, druhej v lobby s nápisem "Party not ready". Občas se přidá i nějaký "Matchmaking error" a výpadek konektivity. Přitom, pokud hrajeme každý sám s náhodnými hráči,, tak je to v pohodě.
@Crash (30.03.2019 15:52): Svoji první reakci jsem psal po tutoriálu a dvou zápasech. V prvním jsem umřel za 20 sekund, v druhém za 10. Asi nemusím zdůrazňovat, že jsem nenašel zbraň, takže jsem byl jak ovce na porážku. Tutoriál mě vůbec nepřipravil. Až ve třetím zápase jsem pochopil, že zbraně nejsou v bednách (jak se mi tutoriál snažil ukázat), ale normálně se povalují na zemi. Zatím jsem z toho zmatený, ale čekám, že si to trochu sedne.
@MarezCZE (28.03.2019 22:43): To nevíš, jelikož narozdíl od PUBG nevidíš svou smrt z pohledu nepřítele.. Můžeš pak sice spectatovat jeho zbytek hry, ale to snad skoro nikdo nedělá.. A i když to uděláš, stejně pak nemůžeš myslím reportovat, ne? Apex myslím naivně moc nepočítal, že mu tam bude někdo cheatovat, a brzy na tom prohloupí..
@reventant (28.03.2019 19:47): No v tom cos napsal máš naprostou pravdu (zkazili hru - ano, cheateři jsou hloupí - jednoznačně ano), jen nerozumím tomu, proč z toho příspěvku cítím sarkazmus?

Jinak nevím jak ty, ale já považuji za vrchol hlouposti instalovat do complu kód od lidí, které charakterizuje porušování pravidel, a předpokládat že v tom není přidaný škodlivý kód, který ti krade osobní data, nebo alepsoň výkon na těžbu bitcoinů :D
@PoetaBezRymu (17.02.2019 23:25): Apex Legends je ze vsech BR her co jsem videl nejpodobnejsi Quakeovi. Coz je jeho zdaleka nejvetsi plus. Takze jestli te serou ultra rychly souboje a hopsani ze strany na stranu, tak jsi v hodne spatnem zanru a hraj radsi PUBG.
Tak to nejsem sám, jak koukám :D připadám si jako nějaký nevinný noob králíček, co byl vržen do arény mezi krokodýly.
Tak se snažím co nejdýl přežít schovkama nebo se držet zbylých 2 v partě a střílet až jak jde do tuhého (mezitím mít luck na sběr gearu) ... pár Rank 1 už jsem měl (hlavně díky týmu :D ) ...
A stejně dám 3-5 her a přestane mě to pak bavit.. Napálil jsem tomu vysoko hodnocení díky vpádu do světa BR her z čista jasna a je to svěží vítr, akční, líbí se mě systém respawnů. A to jsem přimhouřil oči nad porodníma lagama a errorama (s tím se holt musí počítat). Ale pokud nebudou přibývat nápady, mapy, postavičky, tak hodnocení snížím :)
Nechápu jak mohl Homola dát v recenzi 10 z 10 .. se mu nějak zavařila pleška asi :D
@Gordon (18.02.2019 02:47): Paradoxne me to hledani zabrani, zbroje a serepeticek, v tom casovem presu a nasledne premistovani, kdy nevite na koho a kde narazite bavi mozna vic nez samotna akce. I kdyz s gunplayem nemam sebemensi problem, ale je to rychle jak prase.
@Bodkin (18.02.2019 01:50): Tak tam ten HS dostanes behem par vterin, ale behem chvilky jsi na nohou a jdes si pro dalsi. U tech BR je dlouha pasaz s farmenim vybaveni nez prijde HS a nasledne cekani na dalsi pripojeni do hry. V podstate takovej walksim.. Takze to radsi toho Q3. Tam tohle aspon odpada a clovek aspon ma sanci sem tam nahodne nekoho sejmout. Proste BR hry pro experty na FPS jako jsem ja, jsou naprosto k nicemu a postradaj jakoukoliv zabavu :)
Tyhle BR hry... chvilku tam clovek beha, neco si sebere a jen co narazi na prvniho prizdisrace, tak dostane headshot :D A tak porad dokola... tyhle hry nebrat.. :)
@Gordon (17.02.2019 23:42): Tak nikdo tě nenutí hrát tímhle způsobem a ačkoliv se takhle rozhodně dá hrát, tak to zase až tak optimálně minimálně v Apexu na mě nepůsobí, protože tím příjdeš o hromadu zbraní/vylepšení/předmětů. Zatím jsem žádnou battle roayle nehrál, ale tohle je první, kterou asi zkusím.
Asi jsem na tenhle typ her uz starej, ale nejak nerozumim tomu, co je na tom tak zabavne. Chapu pritazlivost “battle royale” her, ale tohle me nechytlo ani trochu. Grafika fajn, myslenka taky, ale ty ultra rychly souboje, kde kazdej hopsa ze strany na stranu (ja vim, to je ten “skill”), Chaoticka strelba, divnej pocit ze strelby, nulovy prostor pro taktiku (myslim opravdovou taktiku, nikoliv “taktiku” ve smyslu “umim rychleji pouzivat klavesove zkratky a magiky...”

Ne, tohle proste nepujde.
Ahoj, hledám partu. Pokud by to někdo rád zkusil v týmu, ať mi napíše zprávu.
Já zatím hraju na PS4. Kvůli pár lidem začnu asi další profil na PC, ale tak nějak doufám, že změní názor a časem investujou do toho aby vytvořili sdílený progres.
Tak kolik vas to hraje, kdo by byl sto se domluvit a dat hru tymove nez abych spolehal na spolupraci s anonymnimi hraci? Ja jen jestli se mi to vyplati vubec instalovat.
Tohle je Battle Royale pro mě, ještě jsem pořád nikoho nezabil, ale už jsem vyhrál kolo. :D
Tak jsem nakonec neodolal a včera to taky vyzkoušel. Hned první hru jsme skončili druhý, a to jsme vlastně celou hru hráli ve dvou protože ten třetí se hned na začátku odpojil. Takže jsem se jako klíště držel svého parťáka, ten mě protáhl celou mapou v podstatě bez výstřelu, a mezitím se všichni pozabijeli, akorát ten poslední souboj jsme samozřejmě nezvládli. Druhá hra už tak slavná nebyla. Dneska určitě zkusím pár her znovu, zatím se totálně nevyznám ve vybavení, a ovládání taky ještě musím dostat do podvědomí.
Patch pomohl i mě ... pády nejsou i FPS se mi stabilizoval. Tak snad už je to z nejhoršího venku :)
Je vtipný, že to má větší vytížení než všechny Battlefieldy dohromady :)) myslim, že to ani v EA nečekali.
Momentálně je hra těžko hratelná .. servery furt padají .. snad to brzy vylepší, když vidím ten obrovský zájem o hru, nedivím se, ale z pohledu obyčejného hráče, co si chce zahrát po práci s kámošema je to teď dost nereálný .. škoda.
@AlieN (12.02.2019 00:31): Pokud to máš takhle často tak to bude částečně chyba u tebe? Jako connection issues se dějou často, ale crash jsem měl možná tak 3x za deset hodin? Pravda, na PS4, což o něčem vypovídá, ale i tak.

V každém případě je to feature i release content complete. Crashe jsou obyčejný bug, který by definitivně měli vychytat, ne, že ne, ale ne něco co by z toho dělalo betu.
@SimonEndt (10.02.2019 20:34): Tak on level nic neznamená. Celá hra je o skillu. Level má nulový efekt na hru.
Člověk na levelu 30 může být klidně dobrý hráč co se tam dostal rychle - a nebo taky lama nolifer co u toho strávil tři dny v kuse.
Hádám, že byla nějaká serverová údržba či pád, tak proto byla fronta. Každopádně za mě taky super, udeřilo to zčistajasna a jsem rád, že ač to spadá pod EA, tak EA neměli práva se do toho montovat a mohlo to tak zůstat "free to play". Jediný co mě zatím zarazilo, tak že potkávám ve hře lidi, co mají tisíce zabitých a nebo např. 30 tisíc dmg done, tak doufám, že je to jen bug :D
Tak za me zatim moc fajn, Titanfall jsem nehral, ale gunfight hodne dobry. Zatim celkem nestabilni, za 2 hodiny hrani mi to dvakrat spadlo. Optimalizace perfektni na moji 6 gb 1060. Stabilne 60 fps. Grafika moc fajn. Celkove je to hodne rychle. Zatim 8 trid z toho dva se museji odemknout. Zatim jen jedna mapa.