Antenna od nezávyslého vývojára LWNA je také krátke LIMBO zdarma. Ocitnete sa v tmavom, prevažne čiernom svete, s nejasnou predstavou čo máte robiť. Hra vás navádza na stláčanie správnych kláves a ich kombinácii pričom postupne odkrýva svoje tajomstvá. Pomer cena/kvalita je v tomto prípade irelevantný, pretože aj keby herná doba trvala 5 minút, je dobrá a zároveň zdarma, je to dobrý deal. Takto tých si 20 minút (niekto možno trochu viac pri získavaní tajomného achievementu uvb76), ktoré hra zaberie, akurát príjemne užijete. Minimalistická grafika je super a ponorenie sa do zvukových hlavolamov (naročnosť je tak akurát) so slúchadlami na ušiach tvoria dohromady veľmi príjemný zážitok.

Pro: zdarma, atmosféra, minimalistická grafika,, zvuky, ovládanie, uvb76

Proti: krátke (ale opakujem; zdarma)

Antennu neberu ani tak jako plnohodnotnou hru, ale spíše jako hratelné technologické demo. Už při prvním spuštění je poznat, že autor se inspiroval hodně Limbem a to jak po grafické stránce. To tu zvládli velmi dobře. Ale je velká škoda, že z toho nevzniklo něco většího, potenciál jsem tam cítil. Třeba by to nebyla pecka stejně jako Limbo nebo Inside, ale náčrt zajímavého světa tam byl. Další výtka je pro mě absence příběhu. Při té půlhodince jsem si tak představoval, že hraju za Smrťáka z ME série.

"Herní výzva 2019 - Lovec trofejí" (obtížnější varianta)

Pro: grafika, poctivý zvuk

Proti: délka, technologické demo