Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Animaniacs

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
dětská > akce pro děti *
akce > plošinovka
logická > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
14.05.1994 SegaMD
červenec 1995 GB
Vývojáři:
Konami, Factor 5 (GB verze)
První licencovaná hra vycházející ze stejnojmenné animované TV série od Warner Bros. Hrdiny příběhu i celé hry jsou známé kreslené postavičky Wakko, Yakko a Dot. Kamarádi se rozhodnou otevřít si obchod s hip hopovým zbožím, aby se dostali blíže k velkým hvězdám a idolům této popkultury. Aby do svého obchodu získali sběratelské předměty z filmových trháků, cestují po studiích společnosti Warner Bros. Zde se jim podaří nalézt několik skutečně cenných exponátů, ale vzápětí už Pinky a Brain osnují plány na jejich uloupení.

Ve stylu The Lost Vikings se v průběhu hry a čtyř hlavních úrovní zhostíte ovládání všech tří charakterů, s jejichž odlišnými schopnostmi budete schopni splnit všechny úkoly, které vám hra předloží. Wakko například disponuje silou k tlačení či tažení těžkých přemětů, Yakko používá paddleball k omráčení protivníků a Dot ovládá kouzla a sílu ovlivňující jednání určitých postav.

Ze základní verze pro Sega Mega Drive byl v roce 1995 týmem Factor 5 vytvořen port na handheldy Game Boy. Vzhledem k prostorovým omezením obsahuje GB verze pouze tři úrovně. V roce 1994 vydali Konami stejnojmennou hru na konzole SNES, která je spíše klasickou jump 'n run akcí se zcela odlišnou příběhovou linkou.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.