Každá hra po delší době hraní omrzí, ale naštvaným ptákům to rozhodně nehrozí, pokud mi je někdo bude servírovat s dostatečným odstupem. Je to skoro rok, co jsem dohrál na PC původní díl, mezitím jsem si, zhruba v polovině té doby, střihl Rio.

Levelů je v Seasons skutečně dost, obtížnost mi přišla trochu vyšší než v Riu, což jsem kvitoval s povděkem, u některých úrovní jsem fakt zapotil a popravdě, ani nemám chuť to zkusit všechno odehrát na tři hvězdičky, protože bych u toho asi vykvetl.

Bavilo mě to i napotřetí a za pár měsíců se určitě uvidíme u dalšího dílu. Pokud vyjde ...

Pro: Co říct, prostě Angry Brids, solidní obtížnost, nafukovací pták :)

Proti: Hm, pořád to stejné. koho nebavily předchozí díly, tak tenhle je úplně to samé

Tyhle Angry Birds jsem sice dohrál už před půlrokem na mobilu, ale na PC jsem ji je prostě musel koupit. Je to prostě tak návykové a tak zábavné. Když máte pořádný repra, tak to je jako kdyby ti ptáci byly kolem vás =) novej pták, kterýmu říkám nafukovač je fakt boží, když jsem viděl poprvý jak se nafoukl prostě jsem se musel smát =D taky mě hodně pobavily samičky od ptáčků, vypadají vážně skvěle =D levelů je tam opravdu hodně, já je nepočítal ale něco kolem dvoustovek a neustále se dělají nové...nechápu kde pořád berou nápady =) u nových vánočních levelů se mi líbí že jsou ve stylu adventního kalendáře (no teď už těžko), ale zas jsou docela těžký...prostě Angry Birds nikdy neomrzí =)

Pro: zvuk, spousta levelů, nový ptáčci, fyzika a taky že se to dostalo na PC

Proti: vůbec nic

Miluju černý ptáky! Bez dvojsmyslů, vážně jo. Tahle kravina mě neskutečně chytla a nejednou se mi stalo, že jsem u ní vydržel několik hodin. Nasraný ptáky jsem už dřív zkoušel u známých na mobilu, ale teprve na monitoru je to ta pravá pařba. Grafika je krásně stylizovaná a zvuky perfektně úchylné. Tématické levely, a že jich není málo, jsou skutečnou lahůdkou (zamiloval jsem si Halloween) a potěší i fyzika, která podněcuje strategické myšlení u překonání jednotlivých úrovní. Skvělí jsou samotní různorodí ptáci a nafukovač je vážně bomba. Bohužel velkou roli hraje v konečném důsledku hlavně náhoda a chybí nějaké další zpestření (uvítal bych kupříkladu editor map a vytváření vlastních levelů, snad příště). Každopádně během zkouškového úžasný společník na chvíle odpočinku.

Pro: Dostatek tématických levelů, pěkná grafika a skvělý zvuk, různorodí ptáci, občasné taktizování

Proti: Velká role náhody, nulová znovuhratelnost