Náhodou je Angry Birds skvělý na chvilkový odreagování, když jsem se učil na státnice, tak jsem si to vždy chvíli zapnul, abych si oddechl a odehrál jsem tak až na dva levely všechny na plný počet hvězdiček.

Jinak hodnotit hru z jiné platformy blbost není, když jediný rozdíl je v tom, že na PC se dá hrát na klávesnici a myši, což je stejně na prd, takže je to lepší s gamepadem. A že takových konverzí vzniklo a ne jen v posledních letech, už od dob PS2, ba dokonce PS1. Spousta lidí si myslí, kolik her mají kořeny na PC, ale přitom opak je pravdou.
A co jiný pohled? Například, že na mobilu je to bezva hra při čekání na autobus, zatímco na pc je to odpad, kterého bych se nedotkl ani desetimetrovou tyčí. To, že funguje jako mobilní hra, ale selhává jako počítačová hra. Hmm?

Edit: A ještě někdo použije báječně zpracovanou fyziku u nějakých Angry Birds tak mu rozkopu držku, je to jasné?
Přijde mi blbost hodnotit hry na základě hry na jinou platformu.. V hodnocení by se měla nějak projevit v případě multiplatformní hry (nebo hry která vyšla dříve na konzole) i kvalita její konverze. To sotva zjistíte když jste hráli tu konzolovou a tu pc ne..:/
Já tu taky hodnotil pár her, co jsem hrál na PS2 a jsou shodné s PC verzí. Na mobilu je to prakticky to stejné jen s dotykovým ovládáním, dokonce i nastavení je shodné, zvuky zapnuty a vypnuty, nic mezi tím.