Alpha Protocol predstavuje všetko čo neznášam na novodobých RPG hrách. Je šialené nazvať AP old school RPG alebo niečo podobné - toto nie je old school ani ak vaše prvé RPG bol Mass Effect 2.

Prečo pre lásku božiu sa musím je**ť s desiatkami minihrami v RPG, prečo mi to nemôže napísať - Pass/Fail Computer/Hacking/Security Skill, prečo musím cieľ nie len trafiť manuálne, ale ešte aj mať dostatočný character skill, prečo je nutné riešiť tú ich debilnú reputáciu pre každé NPC, TOTO NIE JE SIMS FOR FUCK'S SAKE, prečo musí každé menu byť konzoloidné a neprehľadné s veľkými ikonami, prečo mi SAVE SYSTEM umožňuje ukladať hru len po checkpointoch, prečo "old-school", MY GOD, RPG nemá takmer žiaden character development ani inventár, prečo celý dialogový systém v RPG je obmedzený na "Sarcastic, Professional, Aggressive", prečo kvalita textov a dialógov je na úrovni akoby očakávali že ich cieľový appeal sú 15 roční puberťáci so slabosťou na Michaela Baya, prečo Obsidian vôbec dostal peniaze na túto atrocitu, a prečo v mene božom v mojej slabej chvíli som podľahol 5 dolárovému pokušeniu si hru kúpiť a čo len mierne očakávať, že by ma hra mohla zaujať.

Edit: To som naozaj nazval v prvom odstavci Mass Effect 2 RPG?
-12 +11 −23