Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alühn 2

85
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
06.11.2010 PC
Vývojáři:
Spacko Entertainment
Oficiální stránky:
http://www.aluehn2.de/
Tvůrci pozitivně přijaté freewarové adventury Alühn: Premium Adventurener se ihned po jejím vydání pustili do přípravy pokračování, které má stejně "ujetý" příběh s místním krefeldským koloritem, sobě vlastní humor a řadu gagů včetně ne zcela normálních hrdinů. Znovu jde o adventuru s klasickým ovládáním (Běž, Použij, Vezmi, Podívej se, Mluv). Tentokrát je děj, plný osobitých hádanek, rozprostřen do 57 detailně zpracovaných lokací, jež doplňuje 8 miniher.

Z meteoritu, který v první části hry sehrál speciální roli a údajně se objevil nad městem Krefeld, se odštípla malinká část a zaryla se do mozku trampa trávícího větší část svého života v okolních lesích. Obdařen novou zvláštní silou se vydává do města, kde jeho novou moc okusí povaleči Kai a Loreng a zničehonic se ocitnou ve středověku. A zde začíná jejich dobrodružství.


Poslední diskuzní příspěvek

Pokračováním pánové první díl Alühn: Premium Adventurener nepřekonali, spíš zůstali půl kroku za očekáváním, nicméně jde pořád o vysoký nadprůměr.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.