Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Alaloth: Champions of The Four Kingdoms

Nehotová verze
30.06.2022
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Alaloth je jméno temného boha, který kdysi dávno přišel do říše smrtelníků, aby tam páchal zlo. Nyní se nalézá uvězněný v Údolí Bouří na pomezí čtyř hlavních království, ale i odsud má dostatek moci k šíření temnoty do všech koutů světa. Zmar se šíří ať už v podobě stvůr, ničivých bouří, nákazy nebo draků a země čekají na šampióna, který by zapudil Alalotha jednou pro vždy.

Jedná se o izometrické akční RPG z rozlehlého fantasy světa s bohatou historií, inspirovaném ranným středověkem. Ten je rozdělen na čtyři hlavní říše podle ras, jež je obývají. O území se tak dělí lidé, orkové, elfové a trpaslíci, přičemž vy si můžete určit, z jaké rasy váš udatný rek bude pocházet. Následně si zvolíte i profesi pocházející ze tří hlavních větví - bitevní, božské nebo přírodní. Se svým hrdinou procházíte epický svět, plníte hlavní i vedlejší úkoly, získáváte zkušenosti, vybavení nebo bojujete ve jménu některé z čtyřiceti dostupných frakcí. Během své pouti potkáváte vedlejší postavy a některé se k vám mohou přidat do party, přičemž mají vlastní minulost, osobnost a důvody, proč s vámi spojily své síly.

Nedílnou součástí hry jsou souboje s různými typy nepřátel, které si půjčují prvky z souls žánru. Musíte tak pracovat se svou výdrží, umět poznat, kdy zasadit úder nebo vyčarovat kouzlo, kdy uskočit a kdy se krýt a počítat s faktem, že chvilka nepozornosti může vyústit v rychlou smrt. Máte však více možností, na jaký styl boje se zaměříte a v jakém odvětví budete svou postavu rozvíjet.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.