Koukám, že mi tento klenot dlouhé roky unikal... Musím napravit, minimálně před dovolenou v Olomouci určitě... :))
Je to škaredé, texty jsou pitomé, lokace na sebe moc nenavazují... Něco takového jsem čekala, takže za mě prostě fajfka a aspoň vím o co jde. Teď mě spíš štve že má Olomouc až takovou špatnou vizitku. :P
Na minutu jsem se zasekl, než mi došlo, že použití ručníku na kašnu je ta správná cesta. :D
@Crash (14.02.2013 10:25): Od nás na gymplu nevyžadovali dělat hry jako školní projekty. A ani na výšce.

Jinak mě ale nepřestává překvapovat, že lidé stále k AvO chodí a i přes hodnocení a celkový shitlike nádech hru hrají a očekávají nějaké ospravedlňující kvality, kterých se jim kupodivu nedostane...
Někoho možná pohorší, že dávám čistých 0%. Snahu autora však (ani licenci) nezapočítávám do hodbnocení hry. Ať se snažil jak chtěl, stejně to stojí za nic a jinou licenci než freeware, ruku na srdce, to mít snad ani nemohlo.
Jo, my sme v Olomouci na nádraží měli quest najít normální sámošku a neuspěli sme a pak sme řešili dál ve vlaku tuhle adventure :)
Tohle je faktaž k neuvěření hloupá hra, ani se nad tím nedá pobavit jako u Mystery studia. Hrál jsem to ale nějak to nešlo dohrát, bylo to na mě moc složitý asi :-D. Ale pamatuju si na hloupý ovládání, dokonce jsem si ani nevšiml že se nějak jde dostat do další lokace :-D.
Say: jo díky... kdyby o týhle hře nezahlásil Jumas na vašem nádraží asi by mě nenapadlo si jí zahrát :-D
Indiáne, výborný koment=) Raději nebudu zkoušet. Asi bych ji musel dát -10%, protože své město mám hodně rád=P
RNDr. Gunár Pavel: Ale ja viem, skús si zahrať a pochopíš. Hrávam freeware adventúry veľmi rád, pretože mi nevadí slabšia grafika, ale rád si vychutnám príbeh a atmosféru a trebárs s takým Grundislavom, by bola hanba vôbec túto hru porovnávať. Určite by aj v takejto minimalistickej záležitosti bolo čo zlepšiť bez lepšej znalosti programovacích jazykov a tak.
Zajímavá hra, Olomouc znám, takže jsem netápal, na to, že to dělal jenom jeden člověk to jde.
Caelos: Jak jsem psal před asi třiceti příspěvky, hra mi šla spustit a dohrát, což je možná tím, že jsem ji nestahoval z "oficiálních stránek", ale z plných her. Doporučuji zkusit.
Pár adventur jsem dohrál a freeware také hraju občas. To, že bych to na dh oddělil od komerček, je věc jiná.
A nevím, jestli jsi zkoušel hru spustit, ale nehrál. Nebo zda se ti to povedlo spustit a hru jsi na chvíli zkusil. No, mi to je tak fuk. Akorát pokud jsi to nehrál, tak bys měl vypadnout. Nenapsal jsi, že tu může zůstat ten, kdo se o hru aspoň trochu zajímá.
Aspoň jsem to zkoušel a za a) je známo že hraju freeware za b)hraju adventury, což se o tobě říct nedá, tak nevím co tu děláš.
"Nejede mi to, píše to nějakou sračku s Frameworkem. Co s tím?
No to mám, píše to nějakou chybu. Co už, stejně to bude blbost. (i když mám adventury rád)."

Ok :-)
Nejsem :-)
Ale je pravda, že si na netu chci často pokecat o nějaké blbosti či hře. Tady jsem jen uvedl svůj názor na hru a pak reagoval na přiblblou Pookyovu reakci, což jsem nemusel :-)
Pivo je osamělý a chce si pokecat o hrách nebo o blbostech. já už jeho příspěvky automaticky filtruju :-)
Proč si prostě nevyhrabeš díru, nezalezeš do ní, a nepřestaneš srát? Další případ, kdy si chci u nějaké hry pročíst, co o ní píšou lidi, jenže místo toho tu je jen připitomělý flame započatý "hádejte-kým-asi"...
Pooky: Já napsal, že ta hra má určitě své kvality a mohl jsi udělit 10% za to, že tam jde aspoň něco dělat. Konec konců to dělal jenom jeden člověk (hra není teroristický čin a snaha by se tu vážně ocenit mohla). A přestože ta hra má debilní dialogy (jak jsi tady uvedl), tak myslím, že si samotná aspoň tu desítku zaslouží. Jako komerčce bych jí asi taky dal 0% (i když zda je to správné, to nevím).

A jasně, tímhle výrokem jsem klesl na samé dno. A ty tím, že přirovnáváš vývoj hry k teroristickému činu, jsi naprostý hrdina. Spíš jsi kretén.

popkec: Tobě to shrnu v kostce: Uvedl jsem, že se má ocenit snaha vývoje hry a tím to všechno začlo. Pooky přirovnal vývoj hry k teroristickému činu (bože to je idiot) a jediná chyba byla ta, že jsem to neignoroval (vážně jsem na to nemusel reagovat). Pak už na mě neustále reagoval last jedi, takže to asi nebude jenom má chyba ta zmrvená diskuze. Ale ty jsi tak zaslepený nenávistí ke mně, že vše dáváš za vinu mě. O to tu jde. Ty bys nikdy nebyl dobrý soudce. Pochopil?

btw: tím, že jsem nevytknul způsob provedení atentátu, neznamená že souhlasím s jeho provedením - to je poslední obhajoba, aby mě někdo nenazýval úchylem a vrahem - viď kobříku.
Aaa, Pivo zase neví, co povídá... A to, že ty na to zareaguješ oceněním bombového atentátu ti přijde správné? Buď máš vážně potřebu na sebe neustále upozorňovat svými úchylnými výroky a nebo jsi opravdu naprostý idiot. Nevím, co z toho je lepší...
Popkec: Rada pro tebe: Zvaž, co píšeš ;-)

Napsal jsem tohle: "Vždyť to tvořil jeden jeden člověk a i kdyby to mělo sebeblbější náplň, tak bych nedával 0%, ale ocenil bych nějakou snahu. I to, že tam jde klikat aspoň na předměty a zabere mi to 10 vteřin života :-)"

To, že Pooky na to zareaguje přirovnáváním k bombovému atentátu, to ti přijde jako OK? Tak to jsi opravdu zvláštní typ člověka a poradím ti jedno: Nikdy se neuč práva. A už vůbec nikdy se nesnaž dostat na soudce nebo tě dříve či později někdo zabije :-)

btw: Ten tvůj poslední příspěvek tu také nemá moc velkou informační hodnotu a diskuzi nijak neoživil.
Pěkná diskuze, pak jednou napíše Pivo a od té doby to už stojí za hovno.
No, možná jo, ale nevím. Stejně si myslím, že když ocením provedení, tak nemusím oceňovat tu snahu o provedení :-D :-D
(prostě mi ocenění postupu nepřijde jako ocenění úspěchu, taky můžu ocenit kvality soupeře, ale nefandím mu - s někým se pobiju, ocením kvalitu úderů soupeře, ale určitě jsem mu nefandil :-)).

Já to bral v převedení na Pookyho hodnocení hry. Tu jejich akci bych ohodnotil 100% (úspěšná snaha), ale jako samotnou činnost 0% (neměli se o to vůbec snažit).

edit: A pokud po prohře nemůžu ocenit kvalitu soupeře, tak už je ten dnešní svět fakt na hovno :-D :-D :-D :-D
Ale ty si napísal, že oceňuješ, že im ich námaha priniesla výsledky = oceňuješ úspech. :D To ani sám nevieš, čo píšeš? :D
last jedi: Tak že to nepodělali. Že všechno udělali správně, tak jak měli - načasování perfektní a nemůžu jim nic vyčíst. Oceňuju způsob provedení :-D To ale neznamená, že oceňuju, že se snažili a udělali to :-D
Nie, vôbec si to nepochopil. :D :D
Ty si napísal, že oceňuješ, že sa im to podarilo, už je lol sám o sebe. :D
last jedi: "Maximálně musím dodat to, že to neměli dělat." Takhle jsem to měl napsat.
Sorry Pivo, ale ty sa niekedy aj čítaš, alebo si schizofrenik? :D
"Asi takhle: Oceňuju, že se jim ta sviňárna povedla...Maximálně to, že to neměli dělat." LOL
No ta věta mi taky nepřijde nijak vtipná a tenhle styl mluvení mě irituje, ale nulu bych za to hře nedával.

A jak s tím souvisí bomby? Ta jejich akce vyšla z jejich pohledu asi dobře, takže být nějaký jejich vůdce, tak je ocením. Ale když nesouhlasím s vražděním lidí, tak je to úplně něco jiného. Asi jako kdybych nesnášel celé hry, tak bych je moc neocenil, ale to neznamená, že nemůžou být někdy fajn.

Asi takhle: Oceňuju, že se jim ta sviňárna povedla. Vytýkat postup a špatné načasování nebo že se jim na tom něco nepovedlo, tak jak by mělo, asi nebudu. Maximálně to, že to neměli dělat.
"Pojedeme na výletíšek, koupíme si pohledíšek, uděláme fotešku ... " sorry, ale tohle je na mě moc. (U American Life jsem se alespoň zasmál)

Pivo: V tom případě, člověk jako Ty, musí ocenit i bomby v londýňském metru, že? Dali si s tim přinejmenším práci ...
Tak krom sebrání vodní pistole jsem nepřišel na to jak postoupupit dál
Tak dohrál jsem to za 5 minut, je to nuda ale rozhodně je to lepší jak american life nebo SAS :)
Cože, tahle hra je ještě horší než american life? Tak to si jdu okamžitě stáhnout
Cealos: Mě to šlo v pohodě, ale jestli ti to píše chybu, tak schánění nějakých komponet určitě nestojí za těch pár minut hraní ne moc kvalitní adventury.
Bez přesného znění chyby ti nejspíše neporadím.

Dost možná ani s ním.