Adrenalin: Extreme Show

A-Race Extreme Show

21.10.2005

Adrenalin: Extreme Show je závodní arkáda z Ruska, běžící na Dagor Engine 3. Ve hře se ujmete jedné z dvanácti sličných závodnic soutěžící v televizní show. Ale nestačí jen vyhrávat, důležití jsou také diváci, které je nutno zaujmout řidičskými schopnostmi.

Fanoušci závodnic se dělí na tři typy. Jedni obdivují sportovní jízdu: ladné předjetí soupeře, čistě projeté zatáčky a nejrychlejší časy. Agresivní fanoušci dávají přednost bouračkám, demolování trati a podobným výtržnostem. A poslední diváckou skupinu můžete zaujmout vizuálně atraktivními kaskadérskými kousky: jízdou po dvou kolech, drifty, skoky a piruetami ve vzduchu.

Soutěžních módů je hned několik, od klasických okruhů a vyřazovacích závodů až po deathmatch, soutěž v tricích nebo závod se zvyšující se minimální dovolenou rychlostí. Kromě závodění si také můžete přivydělávat reklamními kontrakty. Mezi soutěžemi lze vylepšovat součástky a upravovat vizuální stránku vašeho auta. Na auta se dají také nakoupit speciální zařízení, ty pak v závodě propůjčují různé schopnosti za spalování adrenalinu (nitra), například opravují auto, vyvolají tlakovou vlnu, umožňují ovládat vůz ve vzduchu a podobně.

Adrenalin: Extreme Show obsahuje multiplayer po síti. Soundtrack čítá přes 40 skladeb od převážně ruských interpretů. V roce 2007 vyšlo pokračování Adrenalin 2: Rush hour.

Zo začiatku hrania si poviete: Vau, dobrý nápad (aj keď nie zrovna originálny), pekná grafika a zaujímavé spracovanie za nízku cenu. Neskôr vám dojde, že kupovať (sťahovať, inštalovať) túto hru bol OMYL. Už po pár desiatkach minút nastáva neskutočná nuda, otrava a stereotyp. Neodporúčam túto hru nikomu

Pro: nízka cena, spočiatku zábava

Proti: amatérske spracovanie, stereotyp

Jedna z řady her od ruské distribuční společnosti 1C. Nic jsem od ní nečekal a nic jsem od ní nedostal. Adrenalin jsou naprosto rutinní závody. Závody, jako takové, mám rád, ale tyhle, jak se snaží být, na první pohled, zajímavé, tak jsou neuvěřitelně průměrné. Závody nudné, na první pohled zajímavý soundtrack, je neskutečně amatérský, stejně jako celé závodění, které můžete, pokud chcete, celé odjet s nitrem. Arkáda dobrá, ale bez nápadu, bez důvodu jí hrát dál a snažit se auto vypiplat do maxima.