@Filom3n (komentář): Jj byla to zajimava hra a jako jedna z mala puvodne nefreeware her uz pred mnoha lety bezela i na Linuxu, spolecne treba s Fish Fillets, ale i pres mizerny vyber her na Linuxu jsem to nikdy nedohral a nedostal se az tak daleko. Mam rad jinej typ hopsacek s trochu pomalejsim tempem a s mensim durazem na strileni. Rezba to ale byla poctiva, wtz.
@účet smazán (13.06.2016 17:07): No zkusím to a uvidím každopádně jestli mě to bude hodně s*át tak to asi nedohraju takovej masochista nejsem :) Ale taky už jsem viděl na YT pár dohrání starých her a dokonce úplně bez sejvů! Lidi co to takhle hrajou fakt nechápu :)
@Kuba1911 (13.06.2016 12:14): musím říct, je to balzám, zmáčknout to finální tlačítko ventilátoru a vědět, že je tý noční můře konec... :) popravdě viděl jsem týpka na youtube co to hrál jako longplay a v průběhu hry míjel sejvy aniž by je použil, jeden za druhým. nechápu... nepřežil bych ani minutu a hrát po každém kiksu celý level odznovu, když už jsem došel na konec... mám jenom jedny nervy. :)
[neexistující komentář]: Celkem navnazující komentář ;) taky jsem to hrál dřív na 386 a taky nedohrál ale asi brzo vyhrabu starý PPK cd na kterým jsem to měl a dám se znovu do toho :)
Konečně, sice asi na 60 pokus jsem to vyskákal a hodně buněk odumřelo, ještě že jsem nic nerozmlátil, ale chuť byla veliká. A pak už to šlo docela v poho, žádné skákání, jen musí být dostatek munice.
@90210 (24.05.2014 19:40): Uplne suhlasim, nedohral som to cele ani vo svojej dobe.... casom sa proste na to clovek vykasle, lebo je to az moc.

Jedna z hier, ktore si casto hrac pamata ako strasnu super bombu, ale ked si ju skusi zahrat po XYZ rokoch neprejde skoro nikam a prestane hrat.
Je to fakt strasne tezka hra, zkousel jsem ji nekolikrat, ale nemel jsem uz na to nervy. Kdyby to prostredi aspon nebylo tak temny a depresivni.
@ViRus (23.05.2014 23:28): heh, pritelkyne vcera delala ozrale skakani po plotech na cas v LOTRO (spring festival event) a taky se pekne vztekala. Jsem si to zkusil taky a moc to neslo... ale nakonec to zvladla sama. Normalka:)
@ViRus (23.05.2014 21:54): He he, chápu tě, až moc dobře tě chápu. Když jsem to nedávno hrál, tak jsem se u toho občas rozzuřil tak, že mě přítelkyně chodila klidnit a nechápavě kroutila hlavou, proč hraju něco, co mě tak strašně vytáčí :-)
Ty voe, nechápu jak jsem ji mohl kdysi dohrát, kurevsky mě začíná srát skákání, jsem v 15 levelu a na klv se to nedá, chytám amok..