Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

A Tale of Paper

A Tale of Paper: Refolded

21.10.2020
19.08.2022
kompatibilní
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V atmosférické hře s názvem A Tale of Paper se zhostíte z papíru složené postavičky jménem Line. Ta se probouzí v opuštěném domě a vydává se skrz něj na výpravu, aby splnila sen svého stvořitele. Hrdina je však oproti domu titěrný a musí se vyhnout řadě nástrah a nebezpečí, které mu stojí v cestě.

Po herní stránce se hra nechala inspirovat strašidelnou plošinovkou Little Nightmares. V 3D prostředí ovládáte svého hrdinu a během své cesty za cílem překonáváte četné překážky, ať už s pomocí skákání nebo skrze drobné logické hádanky. Váš origami hrdina dokáže změnit svůj tvar a tím se dostat přes jinak nepřístupný terén - například v podobě žáby umí doskákat vysoko, coby papírová kulička se dostane skrz potrubí nebo jako vlaštovka dokáže plachtit vzduchem. Narazíte i na různé pasti a nepřátele včetně agresivního robotického vysávače nebo pavouka, na které je třeba vyzrát nebo rychle prchnout, jelikož váš papírový panáček je bezbranný.

Hra původně vyšla pro konzole Playstation a o necelé dva roky se podívala i na další platformy ve vylepšené Refolded edici, která obsahovala i tři krátké prequelové kapitolky s novými protagonisty s vlastními příběhy a origami formami.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.