Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

A Robot Named Fight!

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
07.09.2017 PC
26.04.2018 Switch
Vývojáři:
Matt Bitner Games
Oficiální stránky:
https://www.arobotnamedfight.com/
Uplynuly již stovky let, co mechaničtí robotí bohové vystoupili na nebesa a zmizeli neznámo kam, zanechávaje nižší robotstvo za sebou, aby kultivovalo svou planetu a žilo v míru. Naneštěstí se však z kosmu vyrojila nová hrozba – pulzující měsíc složený z masa a orgánů zvaný též Megabeast, přinášející zmatek a zkázu na uspořádaný robotický svět. Zatímco stroje čelí vyhynutí ve formě masivně se šířícího biologického potěru zamořujícího jejich města, do akce je povolán poslední robotický bojovník, aby tomu učinil přítrž.

2D akční plošinovka A Robot Named Fight! je spojením dvou žánrů – metroidvania a rogue-lite. Z prvního si bere otevřený svět, který si hráč postupně odemyká s novými schopnostmi postavy a důraz na průzkum prostředí, zlepšování hrdiny a boj. Z druhého pak permanentní smrt a procedurálně generované úrovně s pokaždé jiným uspořádáním mapy, umístěním nepřátel, power-upů nebo tajných skrýší. Hra se pak může pochlubit kolem stovky odlišných vylepšení, od klasického navyšování životů, zbroje a energie až po nové účinnější zbraně a pohybové schopnosti.

Kromě singleplayeru hra obsahuje i lokální kooperativní multiplayer pro dva hráče.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.