Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

A Catastrophic Date

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > vizuální román *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
13.01.2014 PC
Vývojáři:
azuritereaction
Oficiální stránky:
http://www.ludumdare.com/compo/minild-48/?…
Jak z názvu A Catastrophic Date vyplývá, budeme se pohybovat na poli vizuální novely, ve které obsadí hlavní roli zvířecí hrdina.

Ústředním představitelem je šedý kocour, jehož panička nemá štěstí na "vhodné" partnery. Domnívá se, že se k ní svět naschvál točí zády. My už pohled na její smutné oči nemůžeme vydržet, trhá nám to srdce a proto se rozhodneme pro naší opatrovnici uspořádat rande snů. Vyfintíme se do tradičního modrého fráčku s bílou košilí a tmavě červenou kravatou bez vzoru, s kalhotami hnědého odstínu se snímatelným slušivým klouboučkem a vyrážíme na místo schůzky, do stylové restaurace.

Každému je jasné, že živočichové neumí mluvit lidskou řečí, tentýž neduh setrvává i zde. Neverbální komunikace tu bude z naší strany jediným dorozumívacím prostředkem, konkrétně mimika/pohledy (smutný, veselý, ignorace). Na odpovědi "ano, ne" jsme si s sebou přitáhli záznamník, kde klávesami "arrow keys" volíme reakci.

Podobně jako v titulu Save the Date i tady nás mohou zaskočit nepředstavitelné, nepříjemné situace, krizové stavy či zdravotní komplikace, jež v mžiku zhatí plány a dokonale pohřbí naše randevú. Rovněž lze dospět k několikero možným zakončení.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.