Hra vyšla na DVD příloze mého oblíbeného časopisu a tak jsem jí nainstaloval. Mám na nějaké offroady delší dobu chuť. Musím říct, že nečekal jsem moc, ale takovou s prominutím sračku už vůbec ne. Když se mi konečně podařilo hru spustit (blackscreen, vyřešila kompatibilita s XP), nastavil jsem parametry, kupodivu v nabídce není rozlišení 1280x1024 (pouze x960), což mě nakrklo. Na začátek je solidní výběr mašin. Máme na výběr mezi Šampionátem, Rychlým závodem a mulťákem (bez serverů, nikdo to nehraje). Vydal jsem se na první závod. Tady selhává snad všechno. Sice ostrá, ale zato hnusná a odfláklá grafika. Blbé textury bych ještě překousl, ale ten jízdní model. To je vážně mega sra*ka. Nechápu, jak tohle může někdo vypustit. Jako freeware chápu, ale ne, jako né zrovna levnou hru. Auto drží na zemi jak přibité, neskáče. Každou chvílí se zasekne, zatímco si protivníci jedou svým skriptovaným tempem v klídku a zlehka dál. I když by design tratí nemusel být špatný, fyzika to prostě pohřbívá až na herní dno. Zajel jsem jednu trať a následoval uninstal. Tuto závodní arkádu opravdu nedoporučuju.

Pro: docela dost aut, design tratí není úplně marný, rychle se to odinstalovává

Proti: grafika, jízdní model, hratelnost, zvuky, hudba - vlastně skoro vše

Musím říct, že tuhle hru jsem dohrál jen proto, že jsem hráč "závodník". Jezdí se sice s poměrně hezky vymodelovanými auty na zajímavých tratích, ale po několika jízdách se dostaví pocit neustálého opakování toho samého, prostě jen rutina. Auta se sice dají vylepšovat, ale na jejich jízdě to není nijak zvlášť poznat. Stejné je to se změnou povrchu.
V módu Kariéra se musí hráč snažit dojet co nejlépe, aby se odemkly další tratě a auta. Mnohdy to byl docela problém a to si nemyslím, že jsem na tom s ježděním tak špatně a vyšší náročnost u her beru jako výzvu. Tady to ale není o schopnostech, jako spíš o náhodě.

Pro: Auta, tratě

Proti: Jízdní model, opakování tratí, časem velká nuda