Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

2weistein: Das Geheimnis des roten Drachen

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
dětská > adventura pro děti *
dětská > akce pro děti
adventura > 3D adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
04.09.2008 PC
Vývojáři:
Brainmonster Studios
Oficiální stránky:
http://www.2weistein.de/html/index.html
Kouzelná země Trilion a její hlavní město Asban se dostaly do područí čaroděje Gordona. Pohádkové město na krásném ostrově je uvězněné složitým matematickým kouzlem. Gordon hodlá přeměnit tento svět do země bez jakéhokoliv citu, kde se vše řídí jasně danými zákonitostmi a doufá, že tím Trilion ovládne. K tomu mu poslouží i tajná kniha, která obsahuje všechno vědění o magii a matematice. V Asbanu však žijí hrdinové, kteří chtějí bojovat proti zlu a vrátit zemi její původní krásu.

Malý, ale neohrožený hrdina Bernard a princezna Celestine, to jsou dvě postavy, za které můžete projít akčně dobrodružnou hrou a trojrozměrným fantasy světem. Zde se vám postaví řada nepřátelských postav, kouzelnice Lyria, ještěří piráti, gnomové a elfové, přisluhovači čaroděje Gordona, se kterými se utkáte bez prolití jediné kapky krve. Porazit je můžete vyřešením množství matematických příkladů, hádanek a rébusů, se kterými se setkáte na každém kroku. Při vaší cestě vám budou nápomocni elfka 2weifeder a dráček 2weistein.

Hra je určena především pro školou povinné děti, ve které si zábavnou a poutavou formou s akčně-dobrodružným příběhem procvičí znalosti matematiky ze základní školy. Vývojáři ve hře využili atraktivní 3D grafiku, kvalitní ozvučení a profesionální dabing.

V roce 2009 vyšla i verze 2weisten: Trainingsversion, která obsahuje kromě hry v původní podobě dalších 18 tréninkových úrovní, které mají za úkol cvičit děti v koncentraci, paměti, prostorovém uvažování a základních matematických dovednostech.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.