Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Srazy uživatelů

« Novější Starší »
Len pripomínam, že budúcu sobotu, 23. marca, sa koná bratislavský mini zraz DH. Prípadní záujemcovia píšte, prosím, buď mne alebo Tulovi.
@Deimos (07.03.2019 09:22): Tak se stav na jeden večer. Budeš mít splněno, žes na srazu byl (sňůra zůstane nepřerušena) a přitom nebudeš mít výčitky, že ses měl radši připravovat na státnice. Vlk a koza, problem solved :)
@Laurona (04.03.2019 12:39): Chmm, třetího šestý mám státnice (tedy možná), že bych se učil na srazu? Nebo, že bych letos poprvé vynechal? (cítí se zamyšleně, přemýšlí jestli do mechaniky strčit Nox nebo se raději učit, nebo jít do práce).
@Fatality (03.03.2019 00:49): to nevím, já byl tuším o víkendu no :-) ale to jsem i byl i na té Gardě, a to bylo v pohodě.

Gardaland je super, navíc celkem s jistotou dobrýho počasí. Geiselwind je 2./3. kategorie, spíš pro rodinu. Musím někdy konečně do toho Disneylandu. A třeba takový Legoland mě moc neláká, z videí na mě působí taky spíš pro děcka.
@Dan9K (03.03.2019 00:11): Ty cekacky jsou i pres pracovni tyden? Kdyz tak ty dva dny to jisti, i kdyz je to skoro 100 Eur, jen skoda, ze se nedaji koupit nejake VIP listky, abys predbehl frontu. Diky za ty dalsi dva tipy na zabavni parky, znacim si a vyjedu na ne :) Kdyz tak muzeme diskusi presunout jinam, at tu nespamujeme.
@Fatality (01.03.2019 10:24): na volný pád je dobrej Geiselwind. To je takový malinký zábavní park kousek za hranicema (no i když koukám, že se mi to tehdy zdálo jako kousek, ale on je to asi 150 kiláků za hranicema), velký asi jako Matějská, ale klasicky jsou všechny atrakce v rámci vstupné. Nulový fronty a volnej pád jsem si tam dal dvacetkrát za sebou. Na Matějský by mě to stálo pět tisíc korun :D Ale maj tam jen dvě horský dráhy, jedna je super, druhá je normální mouse. A když jsem tam čekal ve frontě, tak se zrovna srazily dva vozíky (selhaly brzdy) a celý den to bylo zavřený.
@Fatality (01.03.2019 11:20): Europapark je fajn, horské dráhy tam mají celkem slušný excitment rating a není tam přehnaný intensity nebo nausea rating. Když jsem tam ale byl, tak bylo mega lidí. Na většinu lepších atrakcí čekačka hodinu i déle, a to si toho člověk moc neprojede. V tomto smyslu mi více učaroval italský Gardaland ( i když tam mají výškové omezení na horské dráhy). Mnohem méně lidí a každou dráhu jsem si projel desetkrát.

miluju ten koncept zábavních parků, škoda, že u nás žádný není. Celkem se to už lepší v otázce aquaparků, ale zábavní park nikde. Matějská, jako jo, toho žlutého mouse jsem si za život projel už asi padesátkrát, volný pád ok, ale ty ceny...a taky v otázce bezpečnosti těm světskejm moc nevěřím.
@Starletka (01.03.2019 09:06): Já tam byl loni a byla to tragédie. Navíc nikdo nechtěl na ten balón, co tě vystřelí rychle do vzduchu. Takové zklamání už zažít nechci :-D

V květnu letíme do Europa parku v Německu, to bude mazec. Loňský Heide Park (taky v Německu) byl úžasný, i když nevím jestli bych znova vlezl na volný pád... I když jo, bylo to best :-D
V sobotu 23.3. sa uskutoční bratislavský mini zraz. Miesto a čas ešte upresníme. Prípadní záujemcovia o účasť prosím kontaktujte cez PM buď mňa alebo Tulareana.
Mám ještě voucher na laser game, jak jsme byli naposled. Je potřeba ho ale uplatnit do konce února. Šel by někdo? Podle toho, kolik by nás bylo, daly by se případně dokoupit na slevomatu ještě další vouchery.

Diskutující (13)