Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení programových chyb

Přesunoval jsem příspěvky z diskuze o hře (Hellblade) do obecné diskuze (hardware). Zvolil jsem "ponechat původní datum příspěvku". Nedodržel jsem úplně přesně pořadí příspěvků, tzn. nezačal jsem je přesouvat od nejstaršího - a ted když na to koukám, tak se to zesralo a data a pořadí přesunutých příspěvků jsou jinak.

Začíná to tady
Nějak zlobí řazení v profilech uživatelů. Když dám jiné řazení, než mám nastaveno ve výchozím zobrazení, tak se hry sice podle daného kritéria seřadí, ale pokud překliknu na následující stránku (50 - 100, 101 - 150,...), tak se to řadí opět podle toho, co mám nastaveno ve výchozím zobrazení. V žebříčku her to funguje, akorát tam jsou zase hry seřazeny podle hodnocení od nejlepších, a když chci řazení podle hodnocení od nejhorších, musím kliknout na znak % 2x. Chrome Verze 63.0.3239.84
Pokud za popisem videa neudělám tečku a poslední slovo popisu končí například na dlouhé ý/í, je čárka v popisku ve výpisu posledně přidaných videí na hlavní stránce "useklá".
Neviem, či to bolo hlásené, ale pri zaujímavosti, odkazoch a videu na profile hry, sa nezobrazí horná časť tabuľky, kde je napr. moje hodnotenie a zobrazuje sa až od "tato hra", kde sú checkboxy na dohranie, rozohranie, chcem si zahrať a podobne. Z UX hľadiska je divné, aby tam tieto vlastnosti boli, ale to, kde sa hodnotí alebo, kde by som videl svoje hodnotenie, sa nezobrazí.
Teraz som si prvý krát od updatu pozrel na svoj profil a vidím, že mi to vyresetovalo všetky linky na obrázky, to spravilo každému?
Edituju už přidanou hru a nejde mi odebrat přidaná platforma (v případě, když někdo chybně označil, že hra na nějakou platformu vyšla).
@ugraugra (15.11.2017 12:32): Potvrzuji, podle mě ten filtr nebere v potaz hry, které nevyšly na PC platformu. Zkusil jsem teď to samé s Japonskem a taky tam nebyly ty "Super Mario" hry, které vyšly jen na konzole.
Zapsal jsem zajímavost v kategorii Easter egg. Když jsem ji pak editoval, tak se mi automaticky nastavila kategorie Hardware.