Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení programových chyb

Chtělo by to něco udělat s obaly na hlavní stránce. Při kombinaci určitých rozměrů obalu a delším názvu hry se nezobrazí korektně celý název. Chtělo by to, aby se název, rok, kdo hru přidal a kdy zobrazovalo mimo označený obal, jako je to třeba zde v diskuzi, když najedu na body, datum, tlačítko Založit nebo třeba i Odeslat příspěvek.
@Zoltan (07.11.2017 18:20): Se zobrazováním vývojářů je skutečně nějaký problém. Já dneska migroval na platformy Sonic Generations, kam jsem přidával mezi vývojáře Devil's Details jakožto autory PC verze, ale na hlavní stránce se nezobrazují. Když ale překliknu do seznamu změn profilů, tak tam uvedení jsou, ale pro změnu zas u nich svítí závorka "(nově vytvoření)" což by asi taky nemělo.

EDIT: A koukám, že u toho BAT je to to samé.
V profilech vývojářů se objevují jen hodnocení her, co mají PC verze - třeba u Bungie Studios se zobrazuje hodnocení Destiny 2 na PS4, ale ne hodnocení těch nově přidaných Halo.
Celé se to nějak sype. Na hlavní stránce nevidím diskuze u her. Do diskuze Všeobecně o DH prý mohu přispívat jen po odhlášení a na samotnou stránku jsem se mohl přihlásit jen se zaškrtnutým trvalým přihlášením. Jak se psalo ve Všeobecně o DH, tak asi bylo něco rozhozeno včera v noci. Jo a ty kamarády mi to taky píše, že žádné nemám (byť jich to ukazuje 25). To stejné u her. :)

U komentů pak nevidím mě posledně udělená hodnocení. A nemůžu zobrazit ani svou aktivitu.
GG, půlka databáze je rozbitá (V profilech 0 her, 0 přátel, 0 aktivity) :d
Nemá někdo problém po updatu s načítáním stránky na mobilu? konkrétně mám Windows mobile, stařičkou Lumii 930. Najede mi jen "záhlaví" a pak nekonečné načítání a nic :(
Chci nahlásit malou chybu.

Přišla mi zpráva, že hra Cities: Skylines byla upravena. Koukám na profil, ale úprava tam není.
A když dám změny profilu, úprava tam vidět je. (přidáno DLC a úprava některých slov).

Viz screeny:

Profil hry:
https://ctrlv.cz/LnC4

Změny profilu:
https://ctrlv.cz/oLvi
@MCZ (05.11.2017 20:39): V tom pripade je to silne zavadejici. Uz se mi stalo, ze jsem videl u nejake hry docela vysoke zelene hodnoceni u platformy a sel jsem to hledat do globalniho zebricku. Mozna by to tedy mohlo mit stejnou barvu jako to globalni hodnoceni?
@Garion (05.11.2017 20:29): Jestli myslíš u těch jednotlivých platforem, tam se žádné reprezentativní (tedy barevné) hodnocení nepočítá. To pouze pro to globální hodnocení pro žebříček.
V profilu teď nefunguje nastavení vlastní velikosti u img (teda velikost ano, ale nelze tím změnit poměry stran), třeba u mně na profilu jsem měl u těch ikon her všude hezky zarovnaný na [img="120x171"], a teď jsou celé nerovnoměrné :/
Vyhľadávanie podľa platformy tuším trošku rapluje. V databáze už máme hru Hlípa pre platformy Atari ST/MZ 800/PMD 85, ale keď nastavím filter na hociktorú z týchto troch platforiem, funkcia vyhľadávania mi vráti nula výsledkov.
Web už je teď docela svižný, takže (z mého pohledu) výborná práce :)
Kdyz tu ted jsou ty platformy,tak by myslim nebylo od veci moznost filtrace v Poslední přidané hry.