Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení chyb v profilech her a vývojářů

Před nějakým časem jsem přidal hru Rocket Boots Mania a nevšiml jsem si že už na Databázi je pod názvem [chybný odkaz na hru]. Hra v průběhu vývoje změnila název a při přidávání jsem si neuvědomil, že na databázi může být pod starým názvem.
Nevím nakolik to je důležité a zda se vám to chce řešit, ale u hry Castle Wolfenstein je komentář, který patří asi k Wolfenstein 3D. Tak nevím zda by nebylo dobré ho přesunout nebo smazat? Aby to někoho nemátlo a nešířily se tu zbytečně špatné informace.
Hlásím nefunkční ikonku sledování hry na „kartotéčním lístku”, resp. náhledu stěžejních informací ke hře v knihovně. Kliknu na obal hry a na kartičce s informacemi je ikonka neustále šedá, přestože hru sleduji. Ostatní ikonky, jako „Chci si zahrát”, „Hraji hru”, „Dohrál jsem hru” a „Vlastním hru” fungují naprosto spolehlivě. Předem díky za reakci.
V profilu hry Sanitarium tabulka ve statistikách ukazuje, že jeden uživatel hodnotil 0%, v hodnoceních jednotlivých uživatelů takové ohodnocení ale není.
@leebigh (30.05.2019 01:53): Běžní uživatelé své zajímavosti a odkazy samozřejmě upravovat mohou, ale tuším jen hodinu po jejich odeslání. Sranda je, že ti tady odpověděli dva moderátoři a ani jeden tu zajímavost neupravil :) Máš to tam.
Můžu poprosit o úpravu zajímavosti u hry Sigil? Zapomněl jsem do Beast Boxu přidat řádek s XL tričkem s motivem Sigilu. Děkuji a omlouvám se.
U zajímavostí her je za přezdívkou přidávajícího a datem mezera, místo aby byla až za čárkou. U odkazů je to v pořádku.
Ahoj, zaznamenal jsem takovou kuriozitu. Všiml jsem si, že jsem psal před nějakou dobou svůj 150. komentář, pak jsem po nějaké době psal další a všiml jsem si, že jich mám pořád jen 150, tudíž jeden musel být smazán. Hledal jsem a zjistil jsem, že zmizel celý profil hry Half-life: Source. Např. tento profil https://www.databaze-her.cz/hry/half-life-deathmatch-source/ na něj přímo odkazuje ve svém popisu, ovšem po rozkliknutí https://www.databaze-her.cz/hry/half-life-source/ stránka neexistuje. Co s tím? Byl profil smazán úmyslně s tím, že pouhá předělávka enginu si nezaslouží celý profil? Proč tedy HL: deathmatch profil má? Asi by to chtělo sjednotit. :)
@Zoltan (06.04.2019 12:28): Aha, no Catacomb Abyss má přímo ve hře uveden pouze Softdisk, takže bych tam asi nechal ten (koneckonců to bude alespoň korespondovat s ostatními díly, které tam taky mají uveden Softdisk, krom prvního Catacomb 3D The Descent, který dělal jakoby přímo ID pro Softdisk a ve hře je i zmíněn). Každopádně už jsem poslal úpravu.
@Isair (06.04.2019 11:39): Co vím, tak Gamer's Edge byla jakási divize Softdisk Publishing, kterou založil John Romero. Šlo o měsíční předplatné cd disku plného her a programů, pracovali na něm mimo Romera i oba Carmackové a částečně i Hall. Proto se u některých her objevuje Gamer's Edge a u některých Softdisk, protože je to dost provázané. Je v tom hokej :D
@Jumas (05.04.2019 18:41): Tak možná by bylo fajn, kdyby je někdo rovnou sloučil, ať to tu zase nezapadne :) (mám dojem, že jsem to takových pár let zpátky už jednou hlásil).

Byť co teď koukám, možná by ke Catacomb Abyss více sedl jako vývojář Softdisk Publishing (jako u ostatních dílů, navíc v GoG verzi není o Gamer's Edge žádná zmínka), i tak by to možná chtělo ten jeden Gamer's Edge profil smáznout, aby tu nedělal zbytečné problémy.
Schvaloval jsem to já. Moje chyba, že jsem si nevšim, že všichni 3 jsou jako jeden profil, vypadalo to jako 3 samostatný :) Dám to teda pod ten Odin, asi to tak bude nejsprávnější ;)