Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Akční

« Novější Starší »
Ty vole, jak já bych si přál nový Medal of Honor, konkrétně Pacific Assault 2. Svého času vypadal první PA úchvatně, a dnes mi moc chybí "koridorovitější" FPSky, třeba jako CoDko. Dnes je to všude samí open-world a to mne neba.
@Indian (19.04.2019 01:12): Najskôr trojku a potom F.E.A.R.. Hlavne nech je to FPS, tých ľudí je škoda na licencované hry.
Aj keď, tek ich Gotham City Impostors bola prekvapivo zábavná multiplayerovka. Škoda, že sa už nehrá.
@Samariel (31.03.2019 20:41): teď se na twitteru objevil nějaký teaser, takže naděje trošku vzrostly. Faktem ale zůstává, že v době ohlášení toho vydání v podstatě neměli vůbec nic a jen hledali investora - pokud se nepletu. Což mi přijde dost divné.

Podle mě vyjde, ale možná trochu později a je velká šance, že to dopadne zle.
@Samariel (31.03.2019 20:41): Nikdo o tom nic neví. Doufám že to vyjde, ale tipnul bych si, že dřív jak 2022 to nebude. Ale ani nevíme kdo na tom pracuje. Lidi co dělali STALKERA jsou teď ve Vostok Games a 4A Games a dělaj vlastní projekty.
Možná to dělaj lidi co dělali ty nový Cossacks, no uvidíme co z toho bude, jestli vůbec něco.
Myslíte si, že doopravdy Stalker 2 vyjde roku 2021, nebo jak to tu někdo v diskuzi psal, je to vaporware?
@PRIVATE MARTIN (20.03.2019 06:45): Ten Doomed mi připadá děsně low-endově a je to nějaké... pomalé a vlastně to příliš ani oldschoolové FPS nepřipomíná (možná spíše inspirace třetím Doomem ?).
Rumble in Hometown not oldschool at all, spíše mi to přijde jako takové L4D.
O Neon Chrome nevím co si myslet- ale líbí se mi ty portréty hlavní postavy v GUI, to je něco, co mi v FPS docela chybí a třebas ani takový Dusk to neobsahuje (stejně jako celá řada opravdu oldschoolových her tedy, byla to převážně doména ID soft. her, ale bylo to celkem cool).

Zatím se mi nejlépe jeví Ion Maiden, Amid Evil, Wrath a samozřejmě The Adventures of Square:) (kde ještě zbývá dodělat třetí epizodu), ostatní jsou spíše takové hocus pocusy, ale tak třebas některá z nich překvapí.

Trochu mě zaujal ještě ten Prodeus, nicméně z něj pořádně nejsou žádné větší gameplaye či komplexnější informace, takže těžko říct...
Pozor! Alert!*pozor německy*! Zabrousil jsem do rail shooter her a vzpomněl jsem si na hru, kterou jsem hrál na Windows 95. Byl to voják, co seskočil za nepřátelské linie a náhledovka (úvodka?) byla právě voják s padákem. Nebyla to klasická rail shooter, tahle se pohybovala jen doprava a doleva.

Nevěděl by někdo podle mého nejasného popisu co by to mohlo být? .)
@SilentWolf (26.02.2019 06:14): Ako tak pozerám, nič nie je. Prvý Max Payne to začal a tretí ukončil. Jak ten bullet time začali rvať do všetkého (Need For Speed), nejak sa to ľuďom prejedlo.
Ale proti modernej hongkongsky ladenej TPS by som nenamietal.
@leebigh (26.02.2019 00:06): To byla jen taková pojistka (v závorce) proti nekonečným "Early Access" hrám :) Mám pocit, že tu byla ještě nějaká podobná hra (FPS, retro grafika, dark fantasy), ale možná to byl právě Amid Evil v dřívější podobě.
Nějak poslední dobou sjíždím Korejské thrillery a napadlo mě, že už jsem dlouho nehrál nějakou střílečku typu Stranglehold (či Max Payne). Že nic takového za poslední dobu prostě není?

Diskutující (9)