Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Vyhlášení: Výtvarná soutěž o hru Anno 1701

Dva týdny utekly jako voda a po počátečních obavách, že k nám nedorazí ani jeden soutěžní obrázek, můžeme v klidu prohlásit, že soutěž dopadla nadmíru dobře.

Od vyhlášení soutěže nám za 15 dní dorazilo celkem 6 obrázků od 5ti různých uživatelů. Všechny zúčastněné musíme pochválit a zároveň jim poděkovat - vznikly kousky, na které jejich autoři mohou být právem pyšní, a my zase na to, že máme uživatele, kteří se nebojí do (jakkoliv nemilované) aktivity jít a dokáží věc pojmout s nadsázkou a vtipem. Dobrá práce! A nyní už se kochejte výtvory svých kolegů, hráčů:

TIP: Obrázky si můžete kliknutím prohlédnout v plné velikosti.

Vítěz soutěže o hru Anno 1701:

yetty

Yettyho perfektní kresba nás opravdu zahřála u srdce a vítězství bylo zasloužené. Gratulujeme!


Další zúčastnění:

anthraxCZ

AnthraxCZ se dal cestou zjednodušení, dohady o tom, kdo je kdo, necháme na příště, ale své tipy máme...:)


Art

Artův skvělý originální nápad dráčko-zbraně.


LiberX

Vtipná LiberX-ova kresba.


ugraugra

Ugraugra nám poslal hned 2 obrázky, první sám pojmenoval "Strašlivý drakoop nesoucí na hřbetě po zuby ozbrojeného mafiána (zbraně nejsou vzhledem k měřítku obrázku vidět) útočí na bezbrannou vesnici (neni vzhledem k měřítku obrázku vidět), která nezaplatila škváru, aneb - takhle to dopadá, když se absolutně graficky nenadaný člověk, co kreslil naposledy na základní škole, pokouší dát něco dohromady" :) ...


...a druhý paroduje známou adventuru.

Tak to je všechno, docela povedené, nemyslíte? Yetty se prosím ozve DH poštou a napíše mi svoji adresu, kam mu můžeme hru zaslat. Prozatím se loučí dosavadní tým databáze s novými, časově limitovanými ikonkami (stiskněte F5 pro případnou obnovu ikonek :)):

Už zase to slovo "dosavadní"...


Diskuze ke článku

< >
falagar: pravda, my snad zadnou spolecnou za ty roky nemame... to je skandal! muzeme poslat retro fotky z comanda:D

fak: planuje se, planuje:)
ugraugra:Samozřejmě myšleno v dobrém a s nadsázkou,to bych si nedovolil urážet tě.Fakt jsi mě hrozně pobavil....Mimochodem jak jsem psal,že ten den přijde,tak už přišel!!Fotky máte na mailu....Jo,ale to už jsem vám někam psal,tak nic..Kdy bude další soutěž a co to bude??Hořím zvědavostí.
ugraugra: teď si nejsem jistý, jestli jsme společně vůbec někde zvěčnění, ale skoro bych řekl, že ani ne. :-(
"Jeho nick "ugraugra" velice hezky koresponduje se stylem kreseb"
Ted nevim jestli to je pochvala nebo urážka xD

Jako cenu útěchy bych bral reálnou fotku adminů a musy ;)
Vše je moc povedené,nejvíc sexy je Ugraugrův obrázek "opodraka nesoucího mafiána"-dal bych mu cenu útěchy za snahu a pobavení obecenstva.Jeho nick "ugraugra" velice hezky koresponduje se stylem kreseb,hehe,výborný!!!Ale mafo v šortkách s opicí a drakem,to je vál.Musím vám poslat aspoň tu "podobiznu" Falaghara,kterou jsem nakreslil já-pro srovnání,já to totiž pojal úplně jinak.Ale to bych nesměl být lemra a vzít domů foťák a vyfotit a poslat to.Ale ten den přijde!!!
aj tož taky sem cosi namaloval ale byl sem tak línej to oskenovat a poslat sem že mě to nakonec furt leží na stole:)
To Fg: jo jo avatar je také mnou namalován. To Musa:Už jsi viděl zlou opici? Já snad jen ve filmu KONGO. :)
taky potresu blahoprejicne rukou. mimochodem, vsimate si, ze jedina opice se na viteznem obrazku tvari mile...:)?
Taky jsem s něčím chtěl přijít, konkrétně s komixem, mělo to vypadat asi takhle: Záběr na město v jiné dimenzi - Internet, Memphis míří ke dveřím menší, příjemně vyhlížející hospůdky s vývěsním štítem, na kterém je logo DH.cz (vedle stojí polorozpadlá budova s tak tak čitelným tagem CDH.cz :). Dveře se rozráží, vchází mafián. U malého stolu hrajou karty a popijí pivo drak s opicí a malým chlápkem v modro-žluté kombinéze ;). Všichni tři pozdraví a vrátí se ke kartám. Memphis vyjde po schodech a nahoře nemilosrdně zastřelí emzáka co dal Mafii nízký hodnocení.

Bohužel, realizace se zastavila asi u třetího okýnka kdy Memphis prochází lokálem, pak mě to nějak přestalo bavit :).
Hlavne ta myska je nejlepsi =)

Sakra, ja uz myslel, ze sem prisel s necim originalnim a ono zase nic. Ne ze by me predtim neco originalniho napadlo. :)
yetty gratz, s prehledem nejlepsi :)

(hnidopisska pozmanka, drackozbran nebude tak originalni jak by se mohlo zdat)
Yetty:congratz....neni nahodou tvuj avatar taky vytvor tvych mrstnych rucek?:)
Uááááááá, nemohu uvěřit, že jsem vyhrál. Právě jsem se vrátil z Hradu, teda ne z hradu ,ale z kamarádovo svatby a byl jsem zjedav na výsledky.Nikdy jsem nic hodnotného nevyhrál. Teda pokud nepočítám tu a tam pátou ve sportce. Jsem rád že si "dosavadní" DH tým vybral mé zpodobění. A už jsem zjedav kdo rozšíří jinak perfektní tým DH. Sláva vítězům, čest poraženým. :)