Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Spolupráce s Vokr.com a čerstvá krev do týmu DH

Opět trocha novinek z provozu databáze, tentokráte trošku internějšího rázu.

Otázka propagace byla v diskuzi už několikrát probírána a slíbil jsem, že se tím budu více zaobírat. Výsledkem je právě započatá spolupráce s webem Vokr.com, jenž (mimo jiné) sdružuje spoustu kvalitních herních fanstránek (za všechny jmenujme například velmi povedenou Mafiagame.cz). Ty nás budou podporovat a odkazovat na profily her, kterými se zabývají, a my je na tomto místě zviditelníme v připravované sekci Odkazy (která se však nebude týkat jen fanstránek). Doufáme, že navázaná spolupráce rozšíří uživatelskou základnu oběma stranám o hráče, kteří si chtějí hry ohodnotit či okomentovat, respektive o ty, co se chtějí dozvědět podrobnosti o svých oblíbených. A o hry jde na obou webech především.

Druhou částí dnešního příspěvku je oficiální přivítání nových V.I.P. uživatel. Nabídku dostali a přijali pánové MickTheMage a misadlouhy, o jejichž přínosu databázi asi nemůže být pochyb. Doufáme, že se jim v týmu databáze bude líbit a dopomohou k jejímu správnému rozvoji. Potencionálních adeptů na post VIP samozřejmě bylo víc, ale rozhodli jsme se postupovat obezřetně, další pozvánky už budou přicházet bez předchozího ohlášení. (Ne)bojte, sledujeme vás. :)


Diskuze ke článku

< >
NateLogan: Kdepak, ve výpisu se zobrazují pouze uživatelé s aktivovanými účty, to znamená že aktivovali, ale poté už se nepřihlásili.
NateLogan: Tohle také bylo v jednání, profil by sám o sobě měl být objektivní/neutrální jak popisem, tak odkazy (proto se odkazuje pouze na ofic. stránku). Sekce odkazy pokryje zbytek, myslím, že je to dobré řešení.
Pánům od VIP sekce gratuluji a přihodim k tomu jednu myšlenku: Co takhle odkazovat přímo z profilů her na odpovídající fanstránky vokru? ;-)
misadlouhy: tohle je pro začátek... časem určitě dojde k dalšímu rozvinutí, my se toho nebrání a budeme i jedině rádi :-)
Vokr.com je už poměrně velký web s velkou uživatelskou základnou, myslím že spolupráce s ním se Databázi-Her vyplatí. Na druhou stranu i DH má co nabídnout - je to databáze, umožňuje uživatelům upravovat její obsah, je rozvíjená i po stránce vlastností adminama, a jde v ní o kvalitu. Držím palec a jsem zvědav na konkrétní formu spolupráce s Vokrem.. (myslím že potenciál k dalším krokům.. za odkazy.. tu je :) m.
Congratz! Už je na čase aby tu bylo aspoň přes 500 registrovanejch lidí :).