Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

DH Masters 2019 - 2. turnaj

Spěchej pomalu... Nebo ne? Tentokrát budeme lovit sekundy.Na začátku května se odehraje další ze série turnajů DH Masters. Tentokrát budeme závodit, takže cílem bude získat co nejrychlejší čas ("speedrun").

1. místo – kredit 25 euro
2. místo – kredit 15 euro
3. místo – kredit 10 euro


Jako vždy se uskuteční také tipovačka a divácká tipovačka.

Organizace

Turnaj proběhne o víkendu 4. - 5. května 2019. Je nutné se do něj předem registrovat (stačí mi poslat krátkou zprávu do DH pošty). Deadline pro registraci je pondělí 29. 4. 2019 23:59:59.

Seznam aktuálně zaregistrovaných je k dispozici zde: odkaz

Obecné informace naleznete na turnajovém webu.

Co se bude hrát?

Hra pro druhý turnaj DH Masters 2019 je zatím tajná. Bude zveřejněna v sobotu 4. 5. 2019 v 9:00.

Povinností účastníka bude doložit svůj čas screenshotem zaslaným na e-mail kwoky@seznam.cz. Bez screenshotu nebudete zařazeni do turnaje!

Pět nejlepších účastníků musí dodat také video svého výkonu. Pokud video nedodáte, můžete se umístit nejlépe na 6. místě.

Uzavírka turnaje je neděle 5. 5. 2019 22:00. Vyhodnocení provedu z pracovních důvodů se zpožděním, pravděpodobně 8. 5.

Pravidla
- Není dovoleno využívat chyby hry. Máte-li pochybnosti, zda je nějaký trik legální, raději se mi včas ozvěte.
- Je dovoleno veřejně prezentovat svůj čas nebo video ze hry.
- Není dovoleno hru pauzovat uprostřed jednoho pokusu, je nutné hrát na jeden zátah.
- Pokud se budete průběžně zlepšovat, můžete svůj výsledek poslat i vícekrát. Budu započítávat pouze nejlepší z nich.
- Pokud dva hráči pošlou stejný čas, lepší umístění získá ten, který jej odeslal dříve.

Příjemnou zábavu! :)


Hra pro turnaj

Hra pro druhý turnaj DH Masters 2019 je webová simulace 3D Autodrom.Hra umožňuje jízdu s osobním autem na testovacím polygonu za různého počasí a s použitím několika kombinací elektronických asistentů.

Hru spouštějte kliknutím na obrázek. Tedy NEspouštějte Facebook verzi.Vaším úkolem je zajet co nejrychlejší čas na trati "Velký okruh".

Nastavení povrchu, pneumatik, pohonu či kombinace asistentů je zcela na vás a můžete si tak vybrat kombinaci, která vám bude nejvíce vyhovovat. Není však dovoleno měnit nastavení během jízdy! Hra v takovém případě na konci napíše, že jde o neplatný čas. Takový čas nebude uznán ani v tomto turnaji.

Je dovoleno před startem kousek couvnout a získat tak na začátku vyšší rychlost. Pokud však couvnete moc, hra vás resetuje.

Jízdu lze nejrychleji resetovat stisknutím tlačítka "3/š" na klávesnici.

Výkon
- Hra je špatně optimalizovaná a může se občas sekat se i na výkonném PC.
- Pro co nejlepší výkon doporučuji snížit v menu kvalitu zobrazení na minimum a dohled kamery na nízkou hodnotu.
- Pomůže také zmenšit okno, ve kterém hra běží.
- Doporučuji nahrávat video pomocí OBS studia. Pokud budete potřebovat poradit použitelné nastavení pro nahrávání, neváhejte se na mě obrátit buď přes DH poštu, nebo přes Steam.
- Doporučuji hru spouštět v nejnovější verzi prohlížeče Mozilla Firefox nebo Google Chrome.

Přeji hodně zábavy při vybírání zatáček :)

Kwoky

Chcete, aby byl na DH blogu uveřejněn i váš článek? Pošlete nám ho na e-mail clanky@databaze-her.cz.


Diskuze ke článku

« Novější Starší »
@Red (04.05.2019 22:43): krásný čas. klesající zatáčka je nesmysl, jednou jsem to tam poslal na dvě boční kola a zasekl jsem se o neviditelnou zeď. s reálnou simulací to nemá nic společného, ale je zábava to, jak je to debilní :-)
Ten Kraken mi nějak nevyšel, pomalejší start než jindy. Ale stylový čas. Bože ta klesající zatáčka je úplně nanic, nevím jak rozumně na ni. Ten slalom je otázkou jestli tam není efektivnější nabourat jak (nechtěně) dělám.
Jen abyste mi zítra nenadávali...
Z důvodu pondělního vstávání ve 3 ráno musím jít spát před uzávěrkou turnaje (22:00). To tedy znamená, že výsledky zveřejním až ve středu dopoledne. Do té doby budete muset žít v napětí, jak to vlastně dopadlo.

Za pocuchání nervů se předem omlouvám.
@Kwoky (04.05.2019 21:12): Mně přijde OK. Vadí mi jedna věc a to je to ta variabilita akcí před samostným projetím startovací čáry. Nakonec to vyhraje někdo kdo tam na začáku otáčkama nahulí a vypustí Krakena se stovkou :)))
@Red (04.05.2019 18:11): tak jsem kouknul na tvou jízdu, abych zjistil, proč mám znatelně horší čas. Ta hra není špatná, ona je hodně špatná. Měl jsem jiný styl jízdy a tohle balancování na úzké cestičce kdy auto vybere zatáčku, ale nedostane smyk teda za realistický nepovažuju.

Mám konspirační teorii, že tohle programoval Kwokyho příbuzný nebo někdo na něj napojený a on se tou krásou chce pochlubit. Páč tohle je zadarmo drahý a turnaj si zaslouží lepší závodničinu (to je hrůza, co ta frustrace dokáže:).
Jej, podle té diskuze to je veliká legrace.. :D už se těším až se na to za chvíli vrhnu taky :D
Tak jsem si to ještě zkusil a tu první polovinu trati dám nad 155...ale přesně jak říkal Musa, ta zatáčka asi uprostřed je pro mě loterie...a když už se mi to povede tak to štrejchnu v tý klikatici potom:)
Tak se mi to povedlo nahrát přes win+g:
youtube

Nevím, ty svodidla jsou dost ostudný, ale už se mi do toho nějak nechce...jedině kdyby byl bonus za náledí:D
Já mám 1:13:98 se svodidly, ještě to zkusím bez svodidel:D

Ale nejde mi nahrávat v OBS to okno, mám jen černou obrazovku.
@Gordon (04.05.2019 15:21): zřejmě brzda+zatáčení je velký hřích :D

Malá technická. Když dodám videa, nemusím z toho nějak lovit screeny, že ne? Ofc to kdyžtak nebude problém, ale nevím, jestli je potřebuješ.
Jo, 1:14 je určitě reálný. Když jsem se přestal mazlit se svodidly v prvních dvou zatáčkách, hned to bylo 20s dolů. Takže ještě vychytat dalších 10 zatáček a dám i Michala Vorlíčka :D