Možná hloupý dotaz, ale co je myšleno zkratkami SPG a TD? A vlastně, jakými zkratkami se označují jednotlivé tipy tanků? Nikde jsem se o tom v podstatě nedočetl... :-)
No, buď musíš splnit 4x15 za podmínky, že u poslední mise vždy splníš i sekundární úkol a dostaneš ten pátý "žeton" nebo musíš splnit 5x15 za předpokladu, že sekundární úkol u poslední mise splnit nemusíš.

Takže docela prdel ... nějak se ti povede udělat ten poslední úkol a teď nesplníš ten sekundární :D Skákal bych radostí :D

Jinak z toho si nic nedělej Najlvine, SPG nevedu, lightka neumím, takže na tom taky nejsem nejlíp ... a jestli nemáš TD tak bys měl fofrem nějaký koupit no ...
Bylo by hezke kdyby kdyz staci splnit jen 4x15, stacilo splnit i jen 5x12 >_>
@Bursoft (15.01.2015 23:22): Vím, že je to německý tank, ale je to ruský výrobek :D Posádka mi starosti nedělá, tu si mohu naverbovat vždycky. Nicméně asi to pro mne bude nedosažitelný cíl. Některé úkoly jsou dost těžké, s lehkými tanky vůbec neumím a stíhače nevedu. Alespoň že za každý úkol je nějaká odměna :-)
@Najlvin (15.01.2015 12:33): Stačí ti splnit 4/5 misí, tzn. nemusíš hrát artyny. A T-55A je německej tank, takže jestli si děláš zálusk na dalšího rusáka, tak tě asi zklamu, ale budeš potřebovat německou posádku..
Tak co říkáte no osobní mise? Celkem zajímavý nový prvek ve hře. Konečně se má člověk za čím honit :-) Ale naštvalo mě, že vše se musí plnit postupně. Zaprvé - dělal jsem si zálusk na T-55A, ale jak koukám, nejprve musíte splnit ty dvě předchozí kampaně, což mě tedy moc nenadchlo. Zadruhé - je škoda, že se nedá těch úkolů v jedné bitvě plnit víc. Trefit se do tanku, shodit mu pásy, zničit ho, trefit něco za jízdy, být mezi 10 nejlepšími a ještě přežít, to bych zvládl najednou. Ušetřilo by to víc času, než to takhle plnit postupně... A zatřetí - plnit v každé kampani povinně sadu úkolů za všechny typy vozidel, to mě taky moc radost neudělalo. Myslel jsem, že když bude za odměnu střední tank, že všechny úkoly k jeho získání se budou taky plnit se středním tankem. Protože já ani vlastně nic jinýho nejezdím a představa, že bych si měl pořizovat dělostřelectvo a učit se spotovat s lehkým tankem, mě docela děsí :-/ Ale jinak fajn nápad :-)
Tak určitě je potřeba vhodné vybavení (i spotřebáky) a skilly vhodné pro daný tank. Pochopitelně k BiA je dobrá ventilace, ale není to nezbytně nutné. Časem se dohrabeme k Sestrám ve zbrani (nebo Sesterstvu ocele ;) ) a 10% navíc bude znát víc.
Nicméně je to skill, kterej musíš vhodně kombinovat s equipem a jinýma skillama, abys maximalizoval view range, zlepšil pohyblivost tanku atd..
Vliv posádky na tank je 50% tj. zlepšení posádky o 5%% je zlepšení všech vlastností tanku, na které má vliv posádka, reálně o 2,5%. Stačí si přečíst Návod.....
@LIUWIL (14.01.2015 11:23):
No právě že to má mít vliv na všechny schopnosti a dovednosti posádky, tak jsem předpokládal, že to zlepší i nabíjení u nabíječe. Ale o 5% se to nabíjení tedy nezlepšilo.
Včera se mi povedlo na jednom z mých tanků dokončit bratry ve zbrani a zjistil jsem, že tato schopnost je úplně, ale úplně k ničemu. Čekal jsem, že to bude mít alespoň vliv tak 5%, v nejlepším případě 10%. Ale podle toho, jak se mi zlepšilo nabíjení, to nejsou snad ani 2%... Z času 6,99 tam mám teď 6,86 :D To se snad ani nevyplatí s tím namáhat.
@pipboy (10.01.2015 12:41): Dik moc za radu.

A pre ostatne lamy, ktore nevedia obist blby launcher odporucam tento web so starymi klientami a zaroven tento navod ako na to. Akurat, ze v tom videu typek v case 5:23 vravi, ze netreba rozpakovat 7zip file s laucherom, ale treba. Bez toho to zacne stahovat aktualizacie.
proboha lidi na co mate herni pc kdyz neumite ani obejit blbej launcher >_>
@Le_Chuck (09.01.2015 11:49): Já jsem zkoušel to samé. Bohužel, vždy to začlo stahovat patche. Jediná možnost je zkusit bloknout launcher ve firewallu a dát do složky přímo ten update. Jinak stáhnout celou verzi je bohužel trošku obtížnější, páč jsem starší verze (já osobně potřebuji 8.6 a 8.10) jako komplet nenašel, pouze ty .patch soubory.
Expy, podle toho se počítá Mko. A expy se počítaj podle spotu, assist dmg, dmg, killů ... u dmg je celkem podstatný do čeho a z jaký vzdálenosti ho nastřílíš.

6200 dmg, 3 killy a jenom 1st class a přitom jsem měl o cca 50 XP víc než ty :)

Nějak to Mko spadlo na T-54, pamatuju si, že když jsem to hrál já, tak za 2100 byla jenom 1st class :)
Já věděl, že to jednou musí přijít. Na poslední chvíli jsem odvrátil prohru, na konto si připsal dalších šest zničených tanků a hlavně jsem si vybojoval pro T-54 vytoužené M :-) A ta odměna se zvýšeným přijmem, to je taky povedený :D
Co myslíte, který z tanků X. úrovně je lepší? Obj. 430, Obj. 140 nebo T-62A? Mám Obj. 140, ale nijak zvláště mi to s ním nejde :-/
@pipboy (09.01.2015 10:04): Skusal som aj to, ale po spusteni klient automaticky zacal stahovat aktualizacie. Sice mam fleku dost na disku, ale od rozmumneho to ma daleko. :) Status nezmeneny, k replayom pod 9.4 sa neviem dostat. :/
Ludia, poznate nejaky nejaky rozumny sposob ako rozbehat stare replaye? Od 8.8. vyssie.
Nerad se přidávám ke konspiračním teoriím, ale opravdu jsem těch 1hp tanků viděl naprosto šílené množství a taky jsem takto kolikrát vyhrál takřka nevyhratelné.

Osobně bych RNG na DMG zrušil a zavedl bych hit-zone systém, tak jako bývá ve FPS - DMG dáváš podle toho co trefíš.
Nepozorujete poslední dobou zvláštní jev ,zbývající HP?
Hodně se mi stává,ze tanků na poslední ránu zázračně zůstane směšný zbytek HP,já tím pádem poddamage.Buď dotyčný ujede,nebo ještě zabije spojence,nebo mě.Je to asi nová strategie WG aby bylo vystřeleno co nejvíc nábojů-utraceno kreditů.
Lorr 40t, jakkoliv mi ze zacatku prisel jen jako o neco lepsi 50 100, musim rict ze je neskutecna rape machine. Zatim 49 bitev, 7 high callibers, 69% WR, 1.9k avg damage.
To je odměnový tank za poslední CW kampaň. Byla na výber M60, Obj 907 a VK72. Myslím, že tenhle tank jako odměna za osobní mise jen tak nebude.
Nevíte, jak získat tank Obj. 907? Už jsem se s ním v bitvě párkrát střetl a dost mě zaujal. Ale předpokládám, že dokud WG nevyhlásí nějakou další speciální misi, kde by byl tenhle tank za odměnu, tak asi není jiná šance, co? :-/
@Le_Chuck (04.01.2015 16:21): tak v podstate co se da vycist - je to rychle, i kdyz moc nezataci, a leccos to dingne, ale kanon nic moc pen/acc a vyssi kalibry to moc nedinga.

Uprimne receno jsem s nim je jen parkrat, WZ-111 mise zerou samy o sobe casu dost.
Já si včera vyjezdil to WZ-111,takže třetí 8 tier prémiák v garáži. Jedinej, co bych si byl ochotnej momentálně koupit je FCM a Panther 8.8 pokud by dostal smm.