Wings of War

01.09.2004

Wings of War je arkádový letecký simulátor, který je zasazen do nepříliš využitého prostředí první světové války. Arkádovost se projevuje nejenom v porušování fyzikálních zákonů, ale i v možnosti sbírat vylepšení, které se projevují třeba přidáním dalšího kulometu nebo doplněním životů. Autoři nezapomněli ani na ty více náročnější, takže si budete moci zapnout vyšší obtížnost, při které hra počítá i se setrvačností letadel.

Hlavní kampaň obsahuje 13 misí a v každé z nich budete plnit nespočet různých úkolů. Kromě ní zde naleznete režim Instant Action, kde si zabojujete proti počítačem ovládaným soupeřům, nebo multiplayer. Ten nepostrádá módy jako Deathmatch, Team Deathmatch nebo CTF.

Wings of War je prvotinou slovenského studia Silver Wish Games a běží na vylepšeném LS3D enginu, který je znám ze hry Mafia.

Tohle není ani v nejmenším můj typ her, ale začíná mě mrzet, že tahle hra tak zapadla. Protože ten soundtrack si zapadnout nezaslouží ani omylem. Normálně mám chvílemi pocit, že je skladba Big Bertha lepší než celá Mafia...