@Walome (05.11.2019 11:03): ten jsem nainstaloval asi rok zpět, dohrál tři scénáře, nadšenej jak debil a od té doby nezapl... ale na Vánoce si zase pár hodin střihnu, ono tohle vlastně těm hrám vůbec neškodí, tady si dovedu představit, že si to zahraji za dvacet let a možná konečně budu mít všechny scénáře hotové :-)
Pětka. Já nevim, proč už se nevykašlou na to tlačení diktatury a proč nedaj hned od začátku možnost vést stát úplně podle sebe.
Neni nad to hrát 3 hodiny jednu misi a pak FAIL :) takže load a dělání psích kusů na to, abych dosáhl půl mega v pokladně - bourání neziskových budov, mzda všech snížena na 1 penízek, president se nehnul od rafinerie a tisk peněz... nakonec jsem za 3 roky vydělal 300 000 :-D všechno se dá, když se chce :)
bartas: Mám námitky ke stylu tvého slohového výtvoru, tudíž bod dolů, jednoduché jako úder pěstí v potemnělé uličce na Bratislavské. Máš ale za něj tolik plusů, že nemáš důvod si nač stěžovat. :) Pokud by tě zajímalo, co mi na něm vadí, klidně ti můžu poslat svoji hlubší analýzu, máš-li zájem, potažmo by se eventuálně mohlo stát, že bych svůj postoj přehodnotil, pokud bys na komentáři dále zapracoval - což asi chtít nebudeš podle počtu plusů.
@bartas (09.01.2012 22:17): To ne, má drahá polovička si koupila herní notebook, protože ten starej se jí rozbyl - za život hrála jen pár her, ale zrovna Dragon Age mezi ně patří.

Doporučil jsem jí Fable a teď se jí snažím vecpat Zaklínače - ona ale dělá (na rozdíl ode mě) ve svým volným čase rozumější věci než hraní na pc, tak toho moc nenahraje :)

P.S.: Nemám tušení co je TokiTori :-D
a perete se o počítač?jo? ja jsem Kačeně koupil TokiTori, abych ji zabavil a měl klid na diktaturu:)
jé než jsem napsal reakci tak tu jsou další dva příspěvky. díky.

Především bych chtěl poděkovat mým rodičům, že mě porodili, kapale Agnostic Front, že mě přivedla k hardcoru, technologickému pokroku a elektřině, že umožnila vývoj počítačů. tedy také mému dvou jádrovému Athlonu, vývojářum hry Tropiko, všem slušným lidem na planetě. A především mé úžasné přítelkyni, která sice plně nechápe důležitost zachraňování světů u klavesnice a přesto mě zahrnuje péčí a láskou. :D :D :D

A opravdu beze srandy - díky klukům co maj DH na svědomí.
Teď si dám sprchu a pujdu pořešit Nákazu v Dragon Age:)
Tropico je prostě hra, kterou si zahraješ, odložíš, zahraješ, odložíš...
@thellwin:
diky. Tak jestli díky němu do Tropika půjdeš a užiješ si ho budu jedině rád, ale přeci jenom je tu nebezpečí, že můj koment(zdá se že povedenej - díky za kladné ohlasy. už mi ta chvála nějak stoupá do hlavy:D )je takovej trošku nestandartní, snad zajimavej, úhel pohledu a hra tě nemusí zas tak oslovit.
Chci říct, prožívat to jako v mým komentu chce asi hodně představivosti... :)

S budovatelskými strategiemi nemam moc zkušenosti (kdysi dávno sim city a pak naposledy asi Pharao) tak nemam moc porovnání. každopadně Tropiko jsem ted pár dnů hodně užíval, celkem težko se mi od něj vstavalo. Bylo příjemný na pohled, i humorem a než se přišlo na herní mechanizmy i celkem výzvou... ale včera jsem ho už opustil v půlce kampaně. Ta je sice dělaná na budovatelskou strategii překvapivě "u monitoru velice udržejícně" ale rozešli jsme se v dobrém. "Rozešli" je silné slovo spíš máme pauzu a asi ne moc dlouhou.:)
Během jednoho dne téměř 20 +... a věřím, že to dneska tý dvacítky dosáhne... to musí být rekord :)
bartas: jsem na DH skoro na den téměř 2 roky a ještě nikdy se mi nestalo, že by mi při čtení komentáře přeběhl mráz po zádech kvůli tomu, jak je dobrý. Dobrá práce!

Popsal jsi možnosti, které hra má a přidal jsi tomu atmosféru, děj a pointu... to snad ani není možný...
Hoď do googlu něco jako "tropico 3 missing building" a mělo by Ti to najít něco an fórech. Řešil jsem z touhle hrou nejrůznější sračky a zatím vždy vyřešil (klepu na dřevo).
Mám problém, po nainstalování se mi nezobrazují stavby, lidé ani voda. Neví někdo co s tím? Díky.
malarkey: jak píšu v komentu - Tropico si zahraješ, uděláš pár misí a pak si od něj dáš třeba půl roku pokoj. Takže ho určitě neodinstalovávej ;)
Jojo, taky jsem spíš čekal další dlc v podobě více voleb co se politiky týče... ale tak co, já si to koupim, až to bude za 5E, takže pohoda. + mám ještě nedopařenou trojku, takže mě čeká AP :)
Walome: Inovace v podobě ministrů a úkolů který El Presidente dostává bych pojmenoval spíš Tropico 3: Politics Power a né Tropico 4. Přesto se ale těšim. Vždycky mě nejvíc bavilo se starat o turisty a to v demu přístupný neni, takže doufam že oproti trojce, kde toho co se týče turistů bylo pramálo, bude čtyřka lepší.
Teda jasně, že už ze screenu bylo jasný, že T4 bude stejný jak T3, ale TAKHLE stejný jsem to teda nečekal (demo). Jen to líp šlape... ale zase to podle mě vypadá hůř.
Má někdo hru přes steam? Nejde mi spustit, prostě dvojkliknu a nic se nestane. Stalo se to někomu?
Ty vo*e :-D jsem si řikal, že oficialně ještě nic o dalším Tropicu určitě neni a oni už jsou i screeny tak to je fofr :-D V tom případě se omlouvam za dementní dotaz :-)
Nevíte někdo jestli nekutěj něco dalšího? Tropico jsem hrál jenom trojku ale musim říct, že společně s Anno 1404 jsou to nejlepší budovatelské strategie posledních let!
Nic, leda jsem si stáhnul aktualizaci ATI karet na steamu, ale nic víc. Navíc včera jsem zkoušel různě měnit nastavení a jako pořád tam mám ty téčka.

EDIT: Tak jsem se podíval na fóra a našlo se pár týpků se stejným problémem. Nakonec to vyřešila "přeinstalace" Steam verze, ale přej se to děje i u dvd verzí.
Nedělal jsi něco s ovladačem grafické karty? Zkus ho aktualizovat/přeinstalovat.
Já to nechápu. Dva měsíce jsem Tropico nehrál a teď mám místo silnice jakéso růžová písmenka "t" ... wtf? Dokonce to tak mám i v naloudovaných hrách. A nic jsem nemazal, žádné soubory, textury, nic...

Neví někdo co to je?
Díky za info. Tuhle hru jsem si chtěl fakt koupit, ale byla moc drahá... super!
Tak pardon, já koukal na špatný Amazon :)

popkec: 16.10. vyšla nejspíš ta Reloaded verze (a ne, nemyslím ten pack s druhým dílem :D).
gamespot udává 16.10. anglická se normálně hraje ale asi vyšla jen neoficiálně :)
Dotaz: Kde přesně vyšlo Tropico 3 20. října? Anglická verze (Int) by měla vyjít někdy v listropadu, německá vyšla už asi 19. září a česká je plánována až na 23. října...