Až to opraví, jestli to opraví, rád si hru vyzkouším znovu a hodnocení změním.

Titanfall jsem nikdy předtím nehrál, tak nemůžu posoudit, jaká je ta hra "doopravdy". Prostě jediné, co jsem z ní viděl, je menu.
@H34D (05.07.2021 15:37): Pokud hra nelze spustit, tak je 0 adekvátní hodnocení.

V ideálním světě by dotyčný hodnotící hodnocení změnil hned po opravě daného problémů. Stejně tak by v ideálním světě recenzenti revidovali hodnocení po opravě gamebreaking bugů, zlepšení balancingu...
@marwel (05.07.2021 12:31): No, já si to nemyslím, je to hodnocení, které nedává smysl pro ty, co hráli hru dříve a nebude dávat smysl pro ty, co si můžou zahrát hru, až/jestli bude opravena. Korektní by asi bylo hru nehodnotit, když ji nelze hrát, těžko říct...
@H34D (05.07.2021 12:08): I když s hodnocením v tomto případě nesouhlasím, dokážu ho pochopit, co jsem se tak dočetl a Respawn sliboval a sliboval asi po tři roky a slib nedodržel. Je to hodnocení z nasranosti, které o hře nevypovídá absolutně nic, jen to, že i přes legální a a po všech stránkách korektní koupi si hru člověk prostě nezahraje. Čož je tady v naší databázi trošku matoucí.

Dočasná záležitost to nejspíš nebude, proto ten útok.

Single alespoň jede?
@H34D (05.07.2021 09:01): Stacilo se podivat par radku dolu. Duvodem jsou hackle servery, ktere EA nasledne kompletne vypli, ale nechali prakticky nefunkcni produkt dale k prodeji na Steamu i Originu.
Příběh pokračuje dalším hackem - tentokrát Apex Legends, což je další hra stejného studia: odkaz
Servery pro PC verzi hry jsou vypnuté. Nenašel jsem k tomu žádné oficiální vyjádření, jen naštvané recenze na Steamu a tohle video. Nevíte něco bližšího?
Rozehrál jsem Tech alfa verzi na PS4 a hraje se to stejně dobře jako jednička.
Pánové, hrajete to ještě? Pokud ano, přidejte si mě (ale nenutím vás).
Origin Nick: pajmic3
Pokud se nepletu, tak to vždycky bylo 6x6 nebo 5x5. Boti jsou ve hře vždycky, je to spíš taková podpůrná jednotka. Tzn. 6 živých hráčů + X AI vojáků, kteří jsou označení jinak než hráči a nemají takové schopnosti jako živí hráči.
@FildasCZ (02.10.2015 15:34): Servery jsou poměrně "zaplněný" problém je v tom, že nikdo nbo spíš všichni hraji jen 3 mody a zbytek je mrtvej. Však oni to EA daji jako Battlefield 3 zadara a ono se to oživí.
@Chark (komentář): Si rikal, ze to doplnuji boti, kdyz nejsou hraci?. TO znamena, ze kolik je treba serveru plnejch cca ? Priklad 60 serveru 5 plnecjh 15 polo zbytek prazdne?! :D.

S mim netem bych to stahoval tak 2 tejdny mozna tri.
Tak jsem to dotáhl na max. level 50 a troufnu si říct, že jsem to dohrál. A nechci to aspoň rok vidět. Ne že by mě to nebavilo, spíš naopak. 2 hodiny v Titanfallu utečou jako 15 minut. Velký žrout času.
@Cobot (13.03.2015 14:15): Četl jsem vyjadření Vince Zampelly že není nadšený z exkluzivity pro Origin. A naznačil že budoucí hry Respawnu nemusí být zdaleka tak exkluzivní jak v tomto případě.
@Cobot (29.11.2014 21:01): hratelnost je docela dost svizna, titani jsou super. Jede to ve full hd prakticky na plne detaily. Akorat me tam stvou celkem dlouhe loadingy, jak po zapnuti, tak do jednotlivych misi. 10 ecek je pro me strop za hru. Vyjimku tvorilo pouze Cod Mw1a2 (kazde za 13€) a Diablo 3.
Tak jsem to konečně rozjel, musel jsem natvrdo změnit výchozí grafiku na Nvidii. Co se hry týče, tak první dojem je velice dobrý.
Zkouším 48hodin free play a zatím se mi nepodařilo to ani spustit. Spustím to, blikne to, a spadne to zpátky do windows. Po stažení cca 39 GB a celkem 56 GB instalace bych čekal něco lepšího. Tohle rozhodně ne!!!
Tak jsem zkoušel koupit Titanfall v akci na Originu platební kartou a ani na 9. pokus během dvou dnů se mi to nepodařilo. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Je to zatím první hra, kterou chci na Originu zaplatit kartou, ostatní byly buď free, nebo registrace z krabičky. Nejspíš to nestíhají platební servery. Karta mi na Steamu a GOGu normálně funguje.
Zkoušel jsem hru na těch 48h,docela mě chytla a přemýšlým o koupi,ale mám obavy,hraje se to ještě hodně ? Tady na DH je u ní pár přízpěvků,tak mám obavy,že nebude moc oblíbená a abych tam nakonec nehrál jen s těmi grunty.
Tak jsem po free weekendu po dlouhé době podlehl a Titanfall koupil. Celkem mě to chytlo. Titáni jsou fakt zábavní, pohyb postav je super a připomíná skvělé Tribes. Navíc je to hodně rychlé, ala Quake III, což mi vyhovuje. Na pár týdnů rozhodně měním za Battlefield.

Zatím mi jen vadí pochybnej systém serverů. Co to je, že si nevybíráte konkrétní server? To samé je v Gotham City Impostors a i Planetside 2 to má... Nemůži si vybrat konkrétní server a hraju na "nějakém west europe" s pingem okolo 50...

A to jsem koupil ještě Insurgency a Payday 2... Kde má na to člověk brát čas....

Na co jsou ty Burning cards? To je bonus na jedno použití v konkrétním kole?
@Jack_Dark (21.06.2014 19:55): No kampaň je to samý co nekampaň, akorát tam jsou přidaný kecy postav a pár animací, takže jako průřez hrou to slouží dobře. Kdybych hrál normální MP tak by moje dojmy byly identický, protože kampaň JE normální MP :))
Taky to tahám.. tvl. 50GB...? Proč ne rovnou 200..?

No hrát singl s "boty" je asi o ničem. Tahle je o multiplayeru..

Jsem celkem zvědavej, ještě 9GB...
Dohráno za ani ne dvě hodiny? hehe.
Druhou kampaň hrát nebudu, je to identická záležitost. Každopádně můžu říct, že I have seen Titanfall...a co jsem viděl, nebylo nic extra.
Tak první čtyři mapy kampaně odehrány. Je to přesně takový jaký jsem čekal - hezká rychlá kažuál prohajpovaná blbůstka co nextgen neviděla ani z dálky, ale docela zábavná, na tu chvilku. A hezky se to hraje i s controllerem vleže na TV, multiplayer nemultiplayer.
Sice jsem to měl v plánu ignorovat, ale když je to teď na víkend zdarma, tak to testnu..
To si měl vyzkoušet v betě. Nevím jak ti to pojede na low. Já problém nemám, ale to bude tím, že mám stolní PC i7 2.8, 6gb ram, gtx770 oc a ssd
Titanfall co optimalizace?? .Mam gt 325m fps nevim nevlastním a na gt 525m to prej jede na 40-60 na low.
@RedDwarf_Cz (05.03.2014 11:07): V první řadě zcela bojkotuji produkty EA. Ne kvůli jménu firmy, ale kvůli jejich politice (viz ještě do teď zcela nespravený multiplayer BF4, Simcity, ME3, DS3, celá jejich mobilní divize a samozřejmě i samotný Origin a mnoho dalšího).
Titanfall, jelikož nebyl vyvíjen pod EA, ale pouze jim spadl do klína, jsem koupit chtěl, ale Origin na můj HDD nepáchne.

@RedDwarf_Cz (05.03.2014 16:48): zrovna tahle hra mě neláká, ale jinak taky nemám s Originem ani Uplayem problém. Spíš preferuju jejich existenci v tom ohledu, že jsem si na nich mohl redeemnout svoje krabicový originálky, a tudíž je mám dostupný v cloudu ala steam a nemusím už vůbec řešit DVDčka. Jakkoliv Steam preferuju, tak...všechno je to přeci jen PC, a ty aplikace zabíraj pár mega.
Já do toho jdu. Netrpím žádným odporem vůči originu. Hrál jsem betu a hra mě chytla. Rychlá, dynamická, za mě dobré.
@Jack_Dark (05.03.2014 14:15): No Uplay je tak 50/50. Blood Dragona som nekupil, ten som dostal ku GPU a bol tam uplay kluc nie Steam kluc takze ten nemam v Steam Library. Tak isto krabicovka MMX je priamo do uplay kluc pokial viem atd, preto hovorim ze tym Uplay only ediciam sa vyhybam, Steam kluce nemam problem kupit.

A pokial Titanfall nebude aj cez Steam tak ho jednoducho hrat nebudem, ono mam desiatky inych hier ktore chcem hrat takze mi to nerobi zase az tak moc velky problem. Ak niekde ziskam kopiu zadarmo tak ano, to je mi jedno ale peniaze do tej platformy proste davat nebudem.
@mazar1234 (05.03.2014 13:19): Tak uplay normálně funguje i v rámci Steamu. To jsi musel přece zjistit když jsis koupil Blood Dragon. A k tomu Titanfallu pokud bych ho já osobně chtěl hrát tak nebudu řešit platformu skrz kterou běží.
@Jack_Dark (05.03.2014 11:25): Tak moj dovod je prosty, jednoducho nechcem cpat peniaze do nejakej dalsej a navyse este -retardo-piece of stupid shit- platformy, ktoru absolutne nikto rozumny nepotrebuje a nechce (okrem managerov EA). Rovnako sa vyhybam aj only Uplay hram.
@Paul (05.03.2014 08:58): Presne tak to urcite myslel. Tiez som sa na to celkom tesil, ale taktiez usetrim.... jedine ze by som to niekde vyhral zadarmo, to je jedina moznost. Kupovat na Origine nic nebudem, zadarmo beriem.... ako BF3, SH5, Dead Space 3.... jeidne veci co tam mam su ziskane zadarmo/darom.
Komu to doposud uniklo, hra by měla mít celkem 15 map a 5 modů.
Vyžaduje Origin, což je super - ušetřím peníze.