@Paul (19.02.2017 13:22): Ja to hrám už 12 hodín.
1, ešte sú tam bugy
2, v noci je nutné používať pri stopovaní a krvácaní baterku /stratil som 3 kusy kým som na to prišiel/
3, Zubor ide aj základnou zbraňou 4-5 mierených rán
4, zajaci a veverice sa nepočítajú
5, grafika je perfektná, ani tak nie textúrkami, ale čo tam robí svetlo, počasie a vietor
6, nohy nevidno
7, treba chodiť podľa mapy, pretože vás to urve: http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/155775665897729144/7F573371C557D36F23A6A79AA1250C760AF8D928/
8, JE TAM SINGLEPLAYER
LPSK
Hra se trošku více otevřela neplatícím hráčům. V obchodě je nyní zadarmo kromě .243 kulovnice i 12GA jednoranná brokovnice a střelivo do ní by také mělo být zadarmo (birdshoty, buckshoty i slugy).
Plus jako guest teď máte loveckou licenci na jelence běloocasé, králíka východoamerického, králíka divokého, zajíce měnivého a bažanty. Zaniká licence na lovení jelenců ušatých.

Teď už je to trošku více free to play. :) Tady se o tom updatu píše podrobněji, jestli to někoho zajímá. ;)
Dneska mi YouTube nabídl toto video a koukám, že ta hra se dost vyvíjí. Jaká škoda, že ten obchodní model je takový, jaký je. :( Takhle jsem si to akorát zahrál, když jsem vyhrál předplatné v nějaké soutěži.
Zdravím, pokud se o hře chcete dozvědět něco více, můžete navštívit českou fansite www.thehunter.cz :)