Hraje tohle tady ještě někdo? Teď jsem zaznamenal online kampaň SaveTF2, protože hra má prý veliký problém s boty a Valve nic nedělá a nevydalo update už dva roky.
@Karasman (26.07.2019 14:59): Za málo, jen je teď palčivá otázka, co bude dál :) Nejsem si jistý, jestli nám ty peníze Valve nechá, protože ty nové unusualy v oběhu můžou nevratně zničit celou ekonomiku Steam Marketu. Pár lidí si z toho taky odneslo automatizovaný trade ban kvůli podezřelé aktivitě, ale to se týkalo hlavně lidí, co ty bedny prodali pár hodin zpátky, když ty ceny teprv začínaly růst. Ty bany jim určitě nezůstanou, to si Valve nedovolí, ale vedivil bych se, že až se probudí, tak že dají nějaký celkový rollback všech transakcí a tradů souvisejících s TF2. Jestli něco takového vůbec můžou udělat.
@Ronik (26.07.2019 13:06): Ty kráso, Roniku, doufám, že někdy dorazíš na sraz, protože máš u mě panáka! TF2 jsem nepustil pěkných pár let, tak jsem se teď podíval a těch beden jsem měl 12. Za prvních pár minut se hned prodaly a mám něco přes 70 Euro! Díky!
Jestli vám ještě z dob, co jste TF2 hráli, zůstaly nějaké předměty, mrkněte na steam.tools (nebo přímo v inventáři na Steamu), jestli nemáte nějaké cenné bedny. Valve teď něco podělalo a z některých sérii beden začaly padat se 100% šancí unusualy, takže ceny šly brutálně nahoru a prodal jsem teď tři bedny za 30 euro celkem.
Potřeboval bych pomoc. Team Fortress 2 mě přestává bavit ale nevím z čeho to je. Vždyť to hraju pouze osm hodin denně a prostě to nechápu.
Taky se mi po dobách Orange Boxu zasteskne. Nechal jsem tam pěkných pár stovek hodin v průběhu těch čtyřech let. Je to mazec jak ten čas letí.
Jak píšete, ani jsem o těch změnách nevěděl. TF2 jsem onehdy dostal v Orange boxu s HL a Portalem. Bral jsem to jako příjemný bonus, ale nikdy mne to příliš nenadchlo, narozdil od jiných titulů Valve jako CS, HL, Portal nebo DoD.
A jak tam pak zavedli ty "mikrotransakce" tak mne to úplně odradilo. Toto nemám rád a nikdy bych si tam nic nekoupil. Leda za nějakou virtuální měnu, která by se získávala třeba nějakými achievmenty atp.
Asi to víte, ale radši:
CrimeCraft na Steamu

Píší zde, že za dosažení šestého lvl., získáte helmu.

Unlock the ‘Key to the City’ achievement in CrimeCraft GangWars to unlock the Bolt Action Blitzer in Team Fortress 2.

Take a knee, boys. Now, any helmet will protect your head when you’re wearing it – but what about when you’re NOT? The Bolt Action Blitzer solves that problem by securing it to your skull with three one-and-a-quarter-inch coarse-thread galvanized crown bolts. Make sure it’s in your favorite color, ‘cause you WILL be buried in it.
Ještě tak před rokem jsem občas na nějaký vanilla server narazil, ale poslední dobou ani ťuk, né že bych je hledal.
@Luďa (29.12.2013 11:11): Přesně, tohle mi TF2 tak znechutilo...

Taky bych přivítal nějaký servery kde se hrajou jen oficiální mapy se základníma zbraněma a bez těch všech píčovin co přinesl free2play model..
Dneska jsem po dlouhý době zapl TF2 a po půl hodině jsem to vypl. Sice jsem se moc netrefoval, ale to není to, co mě zase tak štvalo. -> Nejsou nějaký servery, kde jsou zakázaný ty už celkem bizarní a rušící itemy? Nejde mi tak ani o itemy, který jen mění vzhled, ale spíš o ty, které nějak dávají hráčům menší či větší výhody. To se pak nedá pomalu ani hrát, když neznám ty stovky zbytečných itemů a nevím, co si proti komu můžu co dovolit.
James McVinnie (pracoval v Bioware na cutscénách pro Mass Effect a Dragon Age, vytvořil SFM Practical Problems - v sekci videa) spolu s Jake Haroldem (stojí za TF2 community updatem Robotic Boogaloo) a další moddeři připravují 8mi minutový krátký film End Of the Line (pusťte si trailer).
Sorry ale v neděli budu mimo PC, což takhle i tu příští neděli? :D
A TF2 event je prostě hraní s ostatníma lidma odsud, nebo je to něco speciálního? Jinak bych mohl a rád si zahraju :)
No ono to bylo míněno tu neděli, co už byla :-) ale teoreticky by to šlo i tuto... Ale je vidět, že tuto diskuzi už moc lidí nesleduje.
Právě jsem viděl nové engie video a vzpomněl jsme si na TF2 eventy. Co takhle dát další TF2 event tuto neděli ve 20:00?
@Bodkin (27.10.2012 09:07): Já bych zahrál s normálníma lidma. Na publicu se něco stalo a drtivá většina lidí letos vůbec nechápe jak event hrát. Achievy už mám hotové, ale jen pro radost, ze hry bych dal.
MvM je v podstatě tower defense, kde místo towers jsou hráči. Obtížnost je solidní (vysoká). Je to lepší než Monday Night Combat. Nakupuje se v tom stejně jako u Killign Floor. Vlastně je to v téměř všech ohledech stejné jako Killing Floor (kromě toho, že boti chodí po dané trase, a vychýlí se jen aby tě dostali), a odehrává se to v TF2 univerzu.
O co jde? Byl jsem teď týden bez netu a navíc se ještě pár dnů nedostanu ke svému kompu...
Jde to, jen zálěží na tom s kým to hraješ :) Před chvilkou jsme dali Mech Mutilation (endurance) na Mannworks mapě, nejdřív jsme se trápili na lvl2, pak odešli nováčči a přišli trochu lepší hráči a lvl2 i 3 padly na druhý pokus :)
Ty tři nový mapy jsou zatím dost zabugovaný, docela se divím že to valve takhle vypustilo. Jinak se připojujte přes server browser - nechte si vyfiltrovat mapy co začínaj na "mvm", jinak budete čekat hrozně dlouho než se někam připojíte.
Tjn, ta obtížnost je solidní, tu první mapu se nám ještě povedlo dát, ale na tu druhou už to asi bude chtít sehranější tým.
Pohoda, připojil jsem se na jeden z těch free serverů (a ne přes to frontování ale pěkně přes server browser), chvíli se díval, dokud jeden z hráčů neodešel a bam, zabral jsem jeho místo. A pak dal 4 kola. Je to dost drsné, jak zábavné tak občas (giant robots) těžké.
Já si koupil lístek na Mann co servery, čekal jsem půl hodiny a stejně se nikam nedostal :D
Tak můžem zkusit založit vlastní hru, například dnes kolem osmé-deváté? A hostování by se musel ujmul někdo se slušnějším připojením, mé je dost pochybné.
@Psyx (16.08.2012 17:29): Zatím jednou, ale server byl nějak celkově mimo. Za 5 minut naběhli jen 2 snipeři a pak, když to už vypadalo na větší vlnu, tak server spadnul....
Bude to jako při všech updatech - všichni chtěj vyzkoušet nový věci hned a nedá se to hrát. Počkáme pár dní a bude to ok si myslím :)
Dostal se už nějaký šťastlivec do hry? Jsem to zkoušel včera i dnes a je to furt ucpané a čekat půl hodiny na připojení se mi nechce.
@Cobot (15.08.2012 14:19): Těžko říct člověku který není součástí komunity, nebo lidem kteří hrajou TF2 velmi rekreačně.... Tenhle update posunuje hraní TF2 někam jinam a já nejsem ten který hatuje každý nový update přinášející hatky do pekel. Jsem ten který má VALVEe rád. A včil mudruj.