tak jsem to rozehrál a dohrál, jesli jsem se ještě nepochlubil, šlo o to, že s Radeonem jsem to nerozchodil, ale s GF už jo. nevim, jesli to platí i pro originálky.

PS Na ARACHNIDA jít s nožem nebo sekerou... některý ty vaše uvahy stojí za to. zbraně jsou maximálně vyvážený, nikde jinde nejsou tak vyvážený jako v Hvězdný pěchotě, nepamatuji se, že by nějaká zahálela, na každýho brouka totiž platí jiná!
warning deleting player profil - co to jako má znamenat ??? vím, že jsem si při tom sušil hlavu, ale todle jsem fakt nezmáčk! už se vám to někomu stalo?
takže jsi to dohrál, jo? mně padnul brouk po každý ráně. mířil jsem mezi voči. neni to tak těžký. rozhodně se nenechte odradit hráči do 12ti let, kteří to s klávesnicí a myší ještě moc neumí.
9 mise Bait hotová. Pro mě v poslední době největší herní zadostiučinění. Kvůli téhle misi jsem to před pěti lety vzdal. Teď jsem měl po asi tak padesátem pokusu znovu chtěl zabalit. Dal jsem jsem to. Adrenalin jako prase. Hraju na normal a ta hra je v některých místech fakt pekelně těžká.
kurwa, nejde mi to! jsem v menu, a když dám plej, tak mi jen bliká vobrazovka. jinak vše (překvapivě) ukazuje, že pujde vo AAA titul!
@Kosi.. (komentář): Hezký komentář. Ono udělat hru na tom parodickém filmu místo toho aby využili knižní předlohu, kde by si sakra mohli vzít aspoň ten power-armor a nějak tím obohatit hratelnost, je prostě blbost.
jo už jsem na to přišel, stačilo mu jen vystřílet oči =D =D a já do něj furt raketometem =D
Hele potřeboval bych pomoc...jsem v šesté misi "dva mosty" a teď mám úkol vyčistit přistávací oblast, ale objevil se mi tu zmutovaný královský brouk, kterýmu svítí oranžově oči...šiju to do něj už asi půl hodiny, ale nechce hebnout. Nemá se zabít jinak anebo ho nechat být??
Neboj nechci, ale jestli máš více jak 10 piv odpovědět můžeš ne? :-D
Hrál jsem demo. Bylo to lehké, ale nemůžu soudit podle toho obtížnost plné verze, ale nasralo mě, že jsem se sekl na místě a nemohl jsem se hýbat. Takový zkurvený bug si můžou strčit někam.
Prostě takový, že na nejlehčím by to mělo být lehké a ne uĺtratěžké.
No tak to já právě nevím jaký je rozdíl mezi střední a lehkou u Matadora, abych to mohl srovnat se Starshipem :-(
Můžu zkusit demo no.
No na nejtěžší úroveň bych řekl, že Unreal tournament je masakr. To bych do konce nedal ani za Boha. Já hrál matadora na střední. Starship můžu zkusit tak demo.
Pivo: Matador je oproti tomu hovno. Jedna z nejtěžších, ne-li nejtěžší, co jsem kdy hrál. Jo a díky za pochvalu, snažím se.
Líbí se mi Caelosův komentář. Rád bych si tu hru zahrál, abych věděl, jestli náhodou s tou obtížností nekecá :-D
Na jakou jsi to hrál obtížnost? Můžeš to srovna s tím matadorem. Toho jsi hrál na jakou?

Tenhlensten typ her mě strašně baví. Takže bych si to rád zahrál, ale tak to Score nemám, ale tak chuj s tým už no.
Právě u toho plasmbrouka jsem se zasekl. Těch menších zjebů je tam strašně moc a ten megabrouk navíc strašně práší když chodí. Ještě to budu zkoušet, ale je to hodně v prdeli:)
No hra je to absolutne nevyvazena, plasma brouci toho vydrzi tolik, az to jednoho otravi a ani cheaty naladu nezlepsi
Normálně vám nevěřím, že jste to někdo přejeli:) Zasekl jsem se už ve 3 nebo 4 misi. Vždyť je to nehratelné!