Jó, to jsem měl období přidávání her a přišel na to, že Barbie her je miliarda. Ale vzdal jsem to tak po dvanácti tuším. Nicméně, vztahuje se k tomu jedna velmi rozkošná příhoda, kdy mi musa hry schválil a na hlavní stránce nám to roztomilounce zrůžovělo:-*
taky máš na desátou naplánováno pálení knih se svými nežidovskými příbuznými ?
Počkat počkat, toto není hra o životě a díle Klause Barbieho, Lyonského řezníka, proslaveného především vlastním muzeem díky filmu Milionový závod? :)

Tak a teď jdu zjistit, jak se jmenovala ta Barbie hra, co jsem kdysi hrál, abych ji ohodnotil - a pokud tu není, tak abych ji přidal a ohodnotil:-P
Barbie už nie je najlepšou hrou na Databáze her? Kam ten svet speje - niekto proste nie je schopný stráviť jej úspech medzi hráčmi a tak ich kontá radšej premaže, aby mohla byť prvá v rebríčku domáca hra. Škandál!
@Kwoky:

Schopnosti hlavní hrdinky se omezují podle toho, co zrovna nosí za hadry. Věřím tomu, že holčičky vybíráním oblečků stráví hodiny, mě však tato činnost otravovala.

Docela mi to připomíná Crysis ;).
Kdybych vám odhalil mou identitu, musel bych vás zabít. Tak jako jsem zabil Barbie. Proto druhý díl již nebude. Barbie skonala u mě v mučír... ve sklepě.
Jak vidíte, sinister je prozatím třetím testovaným subjektem, u něj zdá se býti rozpad mozkových buněk zatím nejrapidněji postupující. Veškerá moderní antibiotika podávaná formou xbox ovladače a zvýšené dávky konzumu ve formě Left 4 Dead se prozatím zdají být neúčinnými.
Pravděpodobně ho budeme muset nechat utratit nebo prodat na bílé maso vietnamskému rychlému občerstvení. S trochou štestí si ho pak někteří z nás budou v srdci nosit napořád.
@bartas (26.06.2012 17:57): Dal bych 98%, aby se tvůrci mohli v dalších dílech zlepšit, ale Cthulhužel DH toto hodnocení nenabízí. A považ sám - 95% je známka, jíž jsem udělil Baldur's Gate 2 a podobným paskvilům.
Planescape: Torment je definitivně svržen z trůny podle mě nejfantastičtější hry. Král je mrtev, ať žije královna! V růžovém!
sinister: dobrej komet - aspoň myslím(jsem trochu cáklej):D ale fakt těh 100%?
ps:abel: zelená to nebyla
@bartas (26.06.2012 11:26): Já se se svou oblibou v Zelené svěřil zubařce a ta mi tvrdila, že prý má po chemické stránce stejné složení jako ta ústní voda Listerine, až na přidaný cukr. Tudíž, když si pak dá člověk orbitku, mohlo by to mít i pozitivní vliv na ústní hygienu.

@MolesterKen (26.06.2012 08:28): Něco na tom zřejmě bude, protože dnes pozdě v noci jsem konviceho přistihl, že si na chvilku změnil profil na obrázek, kde mu vychází párá z porcelánového hrdla...
@bartas (26.06.2012 11:13): Na druhou stranu se tak databáze stává světovým formátem a přibližuje se velikánům, jako je metacritic, kde až donedávna kraloval Out of the Park Baseball:-)
Trochu si připadám jako loni v létě v jedné hospodě, kde jsme s kamarádama vypili spoustu zelený a pak nás nenapadlo nic lepšího, než tamním štamgastům předplatit 150x v jukeboxu píseň "Už troubějí na horách jééleni". Taky jsme dostali, ale ban to zrovna nebyl:-D
Původně jsem chtěl svým kumpánům nařídit i shození hodnocení plošinovek jako Mass Effect a Assassins Creed, když už však bylo vydání povelu na spadnutí, zjevil se mi svatý Memfis v podobě hořící brambory. Sedm dní a sedm nocí mi databáze her nešla spustit a z nebe padaly originální hry od EA tak hustě, jak si to v okolí nikdo nepamatuje... nikdo se jich ani nedotknul.
Včera jsem byl obdařen dalším proroctvím. Během snu se mi zjevil zdejší bůh přírodních věd GunArmed a pověřil mě svatým úkolem šířit mír formou hraní barbie her, během kterých u sledovaných subjektů dochází vlivem masivní transformace testosteronu na estrogen ke snížení agresivity a infrarůžovému vidění. Bohužel tento proces, již aplikovaný na uživatele konvice a Dalighost, má neblahé důsledky na hromadné odumírání mozkových buněk a výrazné snížení inteligenčního kvocientu. O dalších nastalých skutečnostech vás budu informovat.
Komentář je trhák. Ještě bych zdůraznil, že hra je díky problikávajícím texturám (viz youtube video) jsou vhodné pro epileptické holčičky. :)
Tuhle Barbie si budu šetřit na důchod. Člověk by z tohoto světa měl odejít stejně nedůstojně, jako na něj přišel.
Řekl jsem si, že budu popořadě hrát nejlepší hry na DH. No sakra. Sbohem Tormente, ahoj Barbie :D
PS: To jako fakt?
Je možnost tomu blbečkovi, co 10x za sebou dal stovku, dát třeba permanentní IP ban a nashle?...
pipboy: Chtějí překazit výrobu neviditelného obleku, protože by způsobil krach celosvětové módy. Myslím že tak nějak to je, takže sakra problém.
eee... a proc chcou deti prekazit vyrobu neviditelneho obleku?

(btw barbiny jako takove jsou celkem des, ale zas je vesele kdyz clovek narazi na nejakou, ktera ve svych 50+ odmita verit ze by ji tech 17 uz fakt nikdo nehadal :))
A co barbínky v reálu? :-) Já bych jim rozbil....ehm, nemám je rád. Ale fakt by mě zajímalo, zda to takovéhle blbosti někdo půjde, jsem se na to díval na netu na video. Jako grafika by nebyla špatná, kdyby to nebyl barbie hnus (rozuměj, efekty na rok 2001 ušly, ale "nabarvené" až je mi z toho zle) a náplň bude asi na pytel. Kolik že to stojí?

Ale možná hře křivdím, třeba by mě to bavilo více než Dead space, NFS: Undercover, Prince dva trůny a druhý Suffering dohromady :-D
Radši mi tam kup prey, vidím ho tam za 99kč což je slušná cena, zvlášť pokud bude v orig obalu. Ale jinak ta hra musí být zajímavá, už ten název mě hodně pobavil
Fakt přemýšlím že bych to koupil. Za těch pár korun by mě to nezabilo a hře by aspoň přibylo hodnocení:)
Caelos: Ty už to hraješ? V které jsi právě misi? Jsem se někde zasekl a chtěl bych pomoct. Konkrétně v tom Rio de Janeiru.
"Ve hře se podíváte do pěti měst/lokací, jako například Rio de Janeiro, Tokio nebo Paříž. V každém městě musí děti vyřešit hádanky, k čemuž jim dopomohou superagentské schopnosti, třeba skákání a taky nevídaná technická výbava jako třeba štěně na dálkové ovládání."

Ty jo, kam se na to hrabe Deus Ex. :-D
cekaji nas tedy skvele casy:))... bratz, to se jeste matne chytam, konicci jasne, ale o jetixu nemam zdani
Když už jsem se jich zbavil, tak můžu přidávat další:) Barbie hry. A Bratz hry. A Jetix hry. A hry o koních. A simulátor salónu krásy.

zadnou dalsi jsem na schvaleni nevidel, vybil jsem je prozatim vsechny:)?
jj, invaze, pri zbeznem kouknuti na dh to ted vypada jako infaltivni webik pro holciny:)
popkec: Barbie invaze už je v plném proudu:) Ale víc už jich tam není. A náhodou, tahle je podle všeho nejlepší!