Oh! Ko!

27.06.2014

freeware

Roztomile vypadající hry cílené i na odrostlejší publikum stále existují. Zářným příkladem čisté, jednoduché krásy je právě černobílá hříčka Oh! Ko!, z níž už na první pohled lze vycítit, že pozitivní emoce tu budou v silné převaze.

Oč zde vlastně půjde? Vmísíme se do prostého příběhu trampot malé dívenky, jež si dětský pohled na život zjemňuje a zkrášluje svou fantazií. Dnešek nebude výjimkou. Taťka odchází do města a my toho hned využíváme. Následujícími událostmi jsme nicméně mírně rozhozeni. Neživé věci náhle ožijí persónou. Představivost Ko postoupila opět o jeden level výše. Setrvání nových hostů má naštěstí svůj důvod. Mají za úkol nás přes otcův zákaz propašovat na zahradu, kde se má odehrát zlomový okamžik Koina života.

Cestu k cíli však dláždí mnoho hádanek a puzzlíků, které budou vyžadovat spolupráci a součinnost všech účastnících se stran.

Jedná se opravdu o dětskou fantazii, nebo spíš Ko trpí chronickou psychózou a vše se děje následkem toho, že si ráno nevzala své léky? :D