Mám rozehranou sezónu na starém pc a stala se mi nemilá chyba: na vhazování v rozehraném zápase chybí na ledě soupeřův hráč a hra následně spadne. Samozřejmě nejde zápas zrušit nebo skrečovat, takže hra při opětovném načtení zase spadne. Jde tohle nějak vyřešit nebo je to celé v háji?
@90210 (19.12.2017 23:05): Okrem hot streak featurky sa oplatí sledovať a pestovať aj podporu publika! Keď mužstvo rozdá zopár tvrdých obranných zákrokov, diváci začnú skandovať a celé mužstvo získa bonusy k rýchlosti a presnosti.
To jako na novějších NHL nejsou statistiky minulých ročníků?
@Kosi.. (komentář): Dobrej koment. Za co jsi hral? Me taky zpocatku neslo davat goly, ale cca po 30-ti zapasech se ze me stala klasicka masina. Zaklad je jako v predchozich dilech strilet hlavne s hraci, ktery maji tu hokejku nebo tercik u jmena.
@musa (16.11.2015 10:09): Určitě ano. Hráváme to s kamarády na LANu. Jen jsme měli problém s tím, že hra musela být nainstalovaná na disku C. Ale jiné problémy nebyly. Až na Win8 to blblo (barvy totálně mimo).
[přesunuto z komentářů]

Ano, je to arkáda jak dělo, ale také nekonečná zábava, která se neztratí ani po deseti letech.
Tuhle hru mám na netbooku (se SWOSem, BG a PT). Karty jsou super, když je nechceš tak není nic lehčího než je nekupovat a nepoužívat.
..veru, karty sú pravá konzolistická hovadina, ale tuším sa dali zablokovať cez menu priamo v hre. Nikdy som ich nevyužíval.
Mne tento diel priveľmi nesadol možno aj preto, že bol ešte arkádovejší než ostatné a taktiež systém tých kariet.

No a Tagova, Teplicky a Salignova. To sú už klasici mnohých NHL. Inak neviem, kde prišli na také mená (a neviem v ktorom to bolo NHL z tých starších, ale ak sa zápas odohrával na Slovensku, tak tam bol záber z Piešťan. :D)
Jop, najlepší hokej zo série.
Škoda, že v slovenskej zostave je brankár Tagova, fiktívna postavička, hoci v r.2002 si Slováci odniesli zlato z Goteborgu so skvelým Lašákom. Rovnako i náhradný brankár je vymyslený, šlak aby ich trafil. (Dodnes drtím s bráchom cez LAN. Síce len zriedkavo, ale o to brutálnejšie mače hráme, chech.)