Na Windows 7 Home Premium hra (originální česká verze) nejde spustit a dokonce při pokusu o spuštění rozbije systém, který je pak po restartu třeba opravit pomocí Startup Repair. Stará dobrá (nejen)protipirátská ochrana StarForce!
@Malignus (02.08.2012 21:42): Prostě jsem se s postavou zasekl v chodbě, nešlo jít zpět ani kupředu. Nakonec je to dobré, díky častému ukládání. Doporučuju co chvíli ukládat hru. Jedu dál. Už finišuju :-)

EDIT: Právě dohráno. Ve dvou případech mi pomohl tenhle lets play.Trochu zklamal konec, nějak jsem čekal něco víc. Třeba boss fight s Hackerem (terminály, věžičky). Taky jsem čekal, že se mrknu na povrch. Hra je to i přes mouchy pořád skvělá a naladila mě na Deus Ex.
Po čase zvyšuju hodnocení o 5%. Po dlouhé době mě nenechala nějaká hra jít večer spát :)
hellhouse99: Absolutní souhlas, hra je parádní. Na tebou položenou otázku odpovídám: Deus Ex je lepší, jak jinak. Ale ty spoilery tam máš fakt zbytečně:)
Jestli je to tak do 50kč tak to kup. Já to mám ze score, jako jednu z plných her a baví mě to. I když já na ty RPG moc nejsem. Tohle ale není moc složité. Hry typu Gothic apod. už jsou na mne moc.
Tiez by sa k tej hre niekto mohol vyjadrit :) Jeden tomu da 45, druhy 85 (wtf?) a clovek o tej hre aj tak nic nevie (o popise radsej pomlcim). Videl som to v Lacnych knihach za doslova par korun, ale pokial je to uplna hovadina, tak zas skoda penazi :) Takze co, sakra?! :)