@Kwoky (09.03.2013 13:40): Je tam dost co upravit v nastavení vozu, nicméně zrovna Formula 1600 a 1800 jsou moje neoblíbené právě z důvodu příšerného ovládání, jsem v nich nejpomalejší.
Nejsnazší na ovládání ze všech je Abarth 500, jako jediný vůz s náhonem na přední nápravu ve hře. S tím jsem začínal a celkově už mám najezděných přes 5 tisíc km.

Jinak nechávám běžet na PC vlastní server KR47 PC RANKED, kdyby někdo chtěl závodit na libovolně zvolené trati, kterých mám už pěkných pár GB,
Zkusil jsem demo a bohužel pro mě naprosto neřiditelné. Jezdí to, jako bych měl dřevěné gumy - pořád smykem. A to si myslím, že mám cit v nohách.
Hra je aktuálně na domovském webu ve slevě za 5€, platí do 1.3.2013. K tomu přístup k technologickému preview Assetto Corsa, což je neodolatelná nabídka.
Jedna z nejvěrnějších fyzik v simulátorech, nejpřesnější model opotřebení pneumatik a špičková zpětná odezva Force Feedback volantu!