Koupil jsem si 24-ku na Switch a nejvíc mě mrzí, že mě to moc nejde hrát. Když jsou u míče, tak je stačí jenom obestoupit toho s míčem a tím ho zblokuju a dostanu se k míči, když zkusí vystřelit nebo přihrát nebo mám ještě mačkat nějakou klávesu, např. to vyskakování, abych se dostal k kíči. Ta hra má na Switchi fakt luxusní grafiku a já se to chci naučit hrát.
Po bezmála tříhodinové instalaci na PS4 (nikoli stahování, instalaci) stahuju hodnocení na 20% s dovětkem, že 2k by neměla být povolena jakákoli práce s jakýmkoli softwarem nad rámec MS Excel.

...aha. Ten hejt patří šestnáctce. Už teď mám tušení hodnocení.
Jak jsem slíbil, tak jsem splnil - doplnil jsem taxativní výčet dalších věcí, v kterých stojí NBA 2K15 za hovno. Enjoy
...stejně jsem toho půlku zapomněl.
Na Steamu krásná sleva 67%, kdo váhal s koupí, tak je to pěkná možnost :)
Není, ale stojí to za to. Už mám jasno, co chci pod virtuální stomek :D
Právě, že jen PC verzi, takže mě spíš zajímalo, co ovládání, trojky, atd. Ty blbinky typu myGM, atd. mě moc neberou :)
@Widl (10.10.2014 13:21): Tak předně by to mělo obsahovat "next-gen" grafiku, a co jsem koukal daleko propracovanější režim kariéry. Nevim zda jsi 2k14 hrál na konzolích :)

Jo, jsou zatim slušný problémy se serverama. Takže na online řádění můžu asi na pár týdnů zapomenout.