Kdyby si odpustily ty dobový obleky, tak by to mohlo působit docela "aktuálně" a víc jako ucelený film, než jako fan projekt.
Shodou okolností je tomu dnes na den přesně 10 let – takhle přesně na den to vyšlo – co jsem poprvé hrála Mafii. Hmmm...
@Brasikona (23.12.2023 02:26): kdysi dávno jsem měl jeden program, kde se vám načetlo celý město ve volný jízdě atd. A celý jsem to prozkoumával. Prostě jste se tam pohyboval vzduchem a nemusel jste jezdit autem nebo chodit pěšky. Prostě takovej editor misí, volný jízdy atd. Kdysi mě ty prográmky strašně bavily. Nebo jsem si i stahoval a nahrával nový auta do hry. :-D měl jsem i monster truck atd. Kdysi jsem si chodil modely stahovat do knihovny ještě na disketu. To byly časy. Už ani není pravda. :-(
V Mafii má bejt údajně nějaký tajný casino. Myslíte, že vážně existuje nebo je to pouhý výmysl. Myslím, že existovaly i screeny.
@Dunemaster (29.08.2023 23:10): Musela jsem si spočítat Franka, to fakt v hlavě takové počty a statistiky nemám, tam mě to trochu zmátlo a nejdřív mi to nesedělo, protože jsem zpočátku počítala i intermezzo.

@Neelixx (30.08.2023 14:02): Zrovna ten počet mužů mi nepřišel tak podlý, jelikož mám už roky zarytý v hlavě ten Salieriho monolog "Přišli jsme o osm můžu, celý náklad a Sam se dneska ještě nepostaví na nohy!" a zdá se, že to asi jen tak nezmizí, i když už jsem Mafii pár let nehrála...
55 procent, palec dolu Primě za nepovedený kvíz. Kdo proboha má vědět o kolik mužů přišel Salieri v misi XY nebo počet kapitol, ve kterých se objeví Frank ? Fakt absolutně netuším a to jsem Mafii dohrál dokonce třikrát. Kvíz by měl testovat všeobecné znalosti na rozumné úrovni a ne mít otázky typu "Kolik hostů sedí v Luigiho baru na začátku mise Dobrou Chuť." Nutno dodat, že jsem měl taky smůlu a všechny tipované odpovědi byly špatně. :D
Ačkoliv tomu nevěřím, tak jsem taky dal za 100%. Mafii miluji, ale některé otázky jsem si nebyl vůbec jistý, třeba s tím Frankem a Sárou, kolikrát byli vidět v misích... Ale jo, jsem spokojen! :)
Já hru teda taky dohrál 3-4x, ale že bych si pamatoval, kdo kolikrát v jaké misi byl, to fakt moc ne, i když jsem to povětšinou dobře tipoval, čili 73% asi ok, když jsem hned první otázku odpověděl špatně :D
95%, 21/22. Nevěděl jsem jen v kolika misích šlo zhlédnout Franka.
Máte 50 %  správných odpovědí. :o) Z tech 50 jsem tak 3/4 tipoval :) Skoda, bejt to 55% tak by to ladilo.
73 %, ale upřímně, ty otázky na konci, v kolika misích je to či ono, to někdo z vás věděl?
Tak venku uz jsou zase teploty na nainstalovani Mafie s modem na snih. Ale koukam, ze je tech modu ve skutecnosti vic. Nejake doporuceni?
Jde v misi Smetánka dojet a zabít Morella dřív než dojede na letiště nebo než ho schodíte z mostu? Pokoušel jsem se o to s  Bolt-Throwerem, který je rychlejší než auto, co má Morello ale nejde mi to jeho auto zastavit.
Když začínáš misi Omerta tak v celém Saliériho baru sedí chlap a ženská. Střílel jsem do nich brokovnicí i coltem ale vypadá to jako by tenhle pár byl v celé hře jediný nesmrtelný.