Loadout

31.01.2014
16.12.2014

free to play

Loadout je free-to-play third-person akční aréna založená na dynamické a rychlé hratelnosti. Na výběr je ze čtyř základních střelných zbraní, které se dají libovolně upravovat pomocí tzv. weaponcraftingu. Lze například měnit typ zásobníku, střeliva, chování projektilu, pažby atp. Kombinací je nespočet. Ve hře je na výběr několik herních módů jako jsou: Domination, Jackhammer, Extraction a další. Za výhry/prohry hráč dostává odměnu v podobě zkušeností, za které nabírá levely a dále v podobě tzv. "blutes" bodů, kterými odemyká lepší modifikace zbraní. Skutečné peníze slouží k nákupu kosmetických změn, jako jsou rozličné změny vzhledu. Hra je dostupná pouze na Steamu.

Loadout je slušná akce, kterou jsem jednu dobu hrál hodně. Je to vlastně multiplayer fps založená na skillu, kdy si upravujete zbraně a jdou upravit hodně. Za hraní dostáváte body, za které odemykáte další vylepšení vašich zbraní. Hotové zbraně se pak vloží do "loadautu" a ten se pak použije ve hře. Je tu pár módů, myslím že teď už i ranked hodnocený zápas, tedy žebříček. Audio-visuálně je to dost povedené, vlastně kromě pár věcí je to perfektní hra. Dá se i vylepšit postava, na což je ale zapotřebí koupit si "mince" za realné peníze.

Pro: humor

Proti: něco tomu chybí, nějak okořenit