Je čas navlíknout si koženou vestičku, dát řetěz do kapsy a hodit marmeládu na vlasy, jelikož k nám dorazila adventura která se odehrává v době kdy rokenrollík vládl AMERICE !!!!

Vžijeme se tu do role Jerry McPartlina který se dříve odstěhoval ze svého rodného městečka, jelikož ho upustili rodiče. No a jako správný floutek se naštvaně odstěhoval a nechal všechny své známé za zády a teď se svojí kapelou hraje po světě. Jednou mu ale přijde dopis od šamana z jeho rodného městečka. V dopisu se píše že městečko je v ohrožení a že má Jerry ihned přijet. Jerry se tedy vrací do svého rodného města aby náhle zjistil že zeje prázdnotou, jelikož v městečku řádí vrah a většina obyvatel je zavřených ve svých obydlích.

Jen aby bylo jasno, o horor se nejedná, jde vlastně o komedii. Každopádně jak můžete vidět příběh není žádné terno, ale jako většinou ani tady příběh neberu jako velké mínus, jelikož je to přeci jen komediální hra co se hned v tutoriálu nebere vážně, takže bych jí příběh vlastně ani neměl za zlé...kdyby neměla mnohem více STINNÝCH STRÁNEK (Tutu-tůůů) No ale všechno hezky po po-řadě.

Od začátku na vás vybafne vcelku příjemná grafika, která do doby ´´padesátek´´ hezky zapadá a navozuje dobře atmosféru, i některé lokace jsou vytvořené vcelku pěkně např:náměstí či bistro. Bohužel celou grafickou stránku sráží bugy, a že jich je. Místy jsem měl pocit jako kdyby studio Deck 13 zaučovalo tvůrce v tom jak správně zmršit technickou stránku. (Pokud ano tak kluci z Decku poradili správně). Postava se zasekává, místy chodí jako kdyby se točila půl hodiny na ´´řetízkáči´´, místy nejde kliknout na předměty,označí se vám předmět jiný, hra padá plus trpí dlouhými loadingy.

Jonesíku ale co plusy jsou nějaké ? Ty jeden kritizující divochu ?!!!!!!!

Ano plusy jsou ale ještě jsem s negativy neskočil.

Tak to zkrať !!!

Tak to tedy zkrátím můj netrpělivý čtenáři dovolte mi to rozbodovat ! (nic se bodat nebude)

1. Vývojáři byli lenošivé lemřičky a proto tu najdete ve fyzické podobě jen pár postav a navíc z toho tři postavy mají totálně stejné skiny až na barvu košil (jsou to trojčata). Ostatní postavy se kterými komunikujete jsou za dveřmi.

2. Hra prakticky nemá soundtrack, jediné skladby které uslyšíte jsou v bistru v jukeboxíku který jednu chvíli pouští dokola jednu skladbu a pak v půlce hry pouští jinou skladbu pořád dokola. Je ale nutno říci že skladby to jsou kvalitní a hezké.

3. Na délku hry je cena 19,99 Eurošků opravdu moc.

4. S obtížností je to jak na horské dráze, chvíli hrozně jednoduché a pak musíte kočku použít jako ´´kompas´´

Tak to by byli všechny podstatné zápory teď se mrkneme na tu veselejší stránku. Hra neobsahuje žádné rozsáhlé a propracované dialogy, jelikož tu většina dialogů míří ihned na humor. Takže pokud vám humor hry nesedne tak vám dialogy mohou přijít tupé a křečovité, mě humor sedl takže s dialogy jsem problém neměl, i když je pravda že by nebylo na škodu kdyby dialogy nebyli jen jakýsi důvod na humor.

Dabing je tou nejsvětlejší stránkou hry, působí profesionálně a opravdu dobře se poslouchá takže ten chválím.

Dále postavy které jsem nakousl nejsou nic skvělého, nevadí vám ale ani vám po dohrání v hlavě nezůstanou, maximálně hlavní záporák.

Na závěr musím pochválit poslední část hry, kde si hra dělá legraci z herních klišé a já se posledních dvacet minut hry královsky bavil.

Takže Jerry McPartloník není špatná hra, a vidím v ní potenciál bohužel trpí řadou chyb které zní nedělají ne moc příjemně hratelný zážitek. Hru tím pádem doporučuji těm co si chtějí rozšířit adventurní rozhled, ale pro sváteční adventuristy či ty kteří se teprve s adventurním žánrem seznamují tato hra opravdu není.

PS: Hra končí otevřeně, tak snad bude pokračování povedenější

Pro: Humor,posledních cca dvacet minut hry,dabing,hezké lokace a prostředí, hlavní hrdina, dvě skladby

Proti: Příběh,pro někoho tupé dialogy, zmršená technická stránka,nevyvážená obtížnost,délka,cena,málo hudby,málo postav s 3D vyzobrazením