No asi by nebylo na škodu si o refund zažádat pokud chcete, vracejí peníze už nehledě na odehrané hodiny. Otázka však je, zda jen hráčům ze zemi kde nelze vytvořit PS účet (je jich přes stovku lol) nebo všem. Hra tam totiž byla stažena z prodeje. Za pokus to stojí, kor pokud zasáhli Valve, což tipuju jako pravděpodobnější než že by Sony udělali něco správně konečně.

Každopádně ten pokles hráčů o několik desítek tisíc je vtipný. A stejně to ty idioty zdá se neodnutí něco dělat. Chudáci v Arrowhead, ti z nich musí mít radost teď.
Hru pořizuji příští měsíc. Kámoši potřebují třetího do party.
@Gordon (21.02.2024 02:07): Jo taky mě to překvapilo. Jsem narazil na video, kde to hodně chválili, tak jsem si řekl, že kouknu jestli to tu někdo nehraje a tady jen jedna zpráva v diskuzi :D. Docela ale nad tím uvažuji jako takovou náhradu za Warframe, který se mi už pěkných pár let zpátky celkem ohrál.
Zajímavé, internet je toho plný, servery doslova praskají ve švech, že nepustí více jak 400 tis. lidí a na DH ticho po pěšině.