Na Steame je to momentálne za 5,74€, na kinguin.cz ešte o 2 eurá menej. Hmmm
Mulťák bych koštnul, jen jestli se sejdem, se mnou je to těžký :)

@Satik64 (25.11.2015 15:13): Přiznám se, taky jsem si na začátku po pár jízdách snížil obtížnost na hard (myslím že to je 4 z 6).
Taky bych určitě zahrál.
Jinak dokončil někdo tu nejtěžší obtížnost? Po střední obtížnosti jsem si řekl, že to zkusím, ale na nejtěžší hra neodpouští vůbec nic. Protivníci nijak nepřizpůsobují svoji rychlost, takže není problém ztratit je o půl kola, cizí zásahy mě dokážou vyřadit z tratě, v horším případě úplně zlikvidovat během pár sekund. A hlavně nemožnost restartovat takhle sprasený závod, takže většinou startuju už s rozbitým autem od minule :D To je pak teprve radost z vítězství podpořená spoustou předchozích neúspěchů :)
@Psyx (25.11.2015 11:19): To je asi ten najväčší problém s touto hrou. Už dávnejšie som to plánoval kúpiť, ale keď som všade čítal, aká je tá hra v MP mŕtva, že to nik nehrá, tak som to nechal tak. Inak má veľmi dobré hodnotenia a je škoda, že sa na ňu zabudlo.
Přijemné překvapení, jsem nečekal že se z toho vyklube taková sranda, jen mi docela často zašolíchaj fps.
Koupeno na SteamTrades za 8$ - jsem jedinej, kdo to má - nebo někdo odsud na mulťák?