@Malis (15.04.2015 22:17): Hráli jsme to chvilku v coopu a žádných bugů jsme si na Win7 nevšimli. Ale hráli jsme to jen chviličku, prozatím jenom asi 2 nebo 3 mise, takže těžko říct, jak to vypadá dál.
@KRoman47 (15.04.2015 20:19): Myslím, že i to jsem zkoušel a launcher pokaždé napíše aby ses připojil k netu.
@JohnCZ (15.04.2015 19:57): Tedy pod podmínkou, že si to můžeš zahrát pod Win xp. Krátce jsem zkoušel jet pod sedmičkami a vykazovalo to nepříjemné chyby ve zvuku, jiní si zas stěžují na poklesy v FPS.
@Malis (15.04.2015 16:35): Toto to dělalo už kdysi snad od úplného vydání free verze, žádná oprava nevyšla. Matně vzpomínám na řešení, snad jsem před spuštěním launcheru odpojil net a po spuštění samotné hry ho zapojil zpět.
Zdálo se mi divné, že GOG nabízí hru, která měla být kdysi uvolněna jako freeware, ale podle všeho nešlo o "freeware" ale tzv "adware" tedy verzi obsahující reklamu, konkrétně prý náborovou reklamu do US Army...

EDIT: A přihodil jsem link i na Steam, na rozdíl od GOG verze by totiž Steam verze měla obsahovat i Multiplayer.
Dokázal tu hru někdo spustit na Win7 x64? Klepnu na launcher.exe a hra se sice objeví v procesech, ale nespustí se. Jakási stránka na netu radila stáhnout cracklej launcher, ale ani to nepomáhá. Mám tu free verzi z netu.
Je to sice už starší informace, ale když to tu není, rád bych upozornil, že tato hra byla zpřístupněna ke stažení zdarma. Např. na FileFront.com.