Hra nainstalována. Vloženo pouze toto, bez XLive Fix. V české diakritice hra neumí tento znak ů .Což působí divně. Budu muset vydělat na lepší díly.
Achievementy budou i na Epic, kde hra vyjde v nejbližší době.
@Eru (07.03.2024 19:34): Protože je to opuštěné DRM, které na novějších Windowsech už dělá problémy. Teď už je bez, takže odpadá budoucí riziko, že by znemožnilo hru hrát do budoucna. Zdravíme StarForce a Safedisc.

Upřímně jsem netušil, že ještě stále běží servery pro online. Nicméně co se tak dívu, tak je stará verze stále dostupná přes betaverze. Stačí v betaverzi hry zakliknout "gfwl" větev.
@Atreides (07.03.2024 13:21): Až to budeš zkoušet, tak na Steamu potvrď nebo nastav, aby se Ti před spuštěním hry zobrazila grafická konfigurace hry, jinak Ti to pojede na nejnižší rozlišení.
Zázraky se dějí. Dneska vyšla nová aktualizace hry s názvem Collectors Edition na Steamu i Zoomu. Co přinesla?
- Steam Deck Verifikace
- odstranění Games for Windows LIVE DRM
- přidány Achievements
- nové jazyky včetně češtiny
- opravy chyb a vylepšené nahrávací časy

Nu, tak já asi nahrazuju placku a kupuju. :-)
@Bursoft (27.04.2022 10:44): Vím. Wreckfest už mám dohraný, ale kvalit zejména dvojky nedosahuje. A co se z FlatOut stalo po jeho prodeji, raději ani nemá smysl komentovat. Jedním slovem hnůj.
@DEU (komentář): Super koment, jenom bych poopravil, že tímto dílem končí FlatOut, protože pokračuje jenom pod jinou značkou - Wreckfest . Je to hra od stejného studia, jmenuje se jinak čistě proto, že Bugbear prodal značku FlatOut..
@Chuck (09.10.2021 20:32): Ano opravdu. Funguje to jako klasická hra :)
Myslím, že není třeba to dát do zajímavostí. Každý kdo má zájem se může podívat do komunity Steam.
@Chuck (18.03.2021 23:02): je to přesně jak říká @Bursoft: zajdeš do složky SteamsteamappscommonFlatOut Ultimate Carnagesupport a nainstaluješ XLiveRedist01.02.0241.00 - pak hru spustíš, zadáš CDkey (ukáže se na Steamu), přihlásíš se xlive účtem,  Xlive se zaktualizuje a hra běží :)
Hra je na Steamu ve slevě :) Sice mám originál DVD, ale to už ani nejde hrát díky Windows Live.
Dá se do hry přidat nějak původní čeština?
Ahojte,
chtěl bych se vás zeptat, jak se to má nyní s GFWL u hry? Pořád tam je? Zrušila se? A co verze ze Score 270? Ta je bez DRM?
Plus ještě máte někdo zkušnnost s DigiTopCD? Jak to vlastně funguje? Key4You má totiž akci, že při jakémkoliv nákupu lze FO:UC přihodit za 9 Kč.
Předem mockrát díky.
@Chuck (13.08.2020 19:09): Koukal jsem že mam hru od DigiTopCD, nemáš ty náhodou hru od steamu ? Protože jinak už
fakt nevím. Ale je divné že ten klíč mají furt v prodeji ale když se kouknu třeba na Dirt 2 tak tam mají napsáno že je vyprodáno.
@Chuck (11.08.2020 10:41): OK taky to budu zkoušet, jinak jsem ještě našel v komentářích na youtube že to někomu trvalo pár minut než se tam dostal a někomu pomohlo změnit si oblast ve windows, ale bohužel mě to furt nejde ale nejspíš to půjde jen těm kteří měly založený účet už dřív :(
@NO_FUTURE (10.08.2020 14:53): Já se tam v brzké době budu občas zkoušet připojit a kdyby se to tvářilo funkčně, dám Ti do diskuze vědět. Koneckonců to třeba bude zajímat i někoho jiného než Tebe. ;-)
@Chuck (09.08.2020 20:03): Jojo tam jsem přihlášen ale horší je to s tou tabulkou, když dám ok tak zmizí ale nic jiného se nestane pak se můžu připojit pod jiným účtem ale furt to nejde a je to furt do kola. Zkoušel jsem dát Home připojit se ke službě LIVE a vyskočí tabulka zaregistrovat se pro službu LIVE a když dám ano tak mě to přesměruje na https://account.xbox.com/cs-cz/Social a tam už jsem automaticky přihlášen. Ale ještě jsem koukal na informace o síti a tam je 8 položek z nich jsou podivné hlavně internetová IP adresa Nepřihlášen, Adresa systémového odkazu Neni aktivní, Účet počítače nepřihlášen, UPnP Nepřihlášen. Tak si tak říkám jestli to nemůže být tím windowsem že není aktivován. Protože na stránkách microsoftu přihlášen jsem.
@Kwoky (09.08.2020 19:14): To nevím na steam mě to nikde neodkazovalo,ale hned po nainstalování hry následovala instalace microsoft games for windows live. No ale když už nic jiného tak snad to alespoň vzbudí zájem u vývojářů a udělají další flatouty protože ty poslední mě moc nebaví.
@Chuck (09.08.2020 17:24): Nevím no, když dám LIVE tak mě u všeho vyskočí tabulka s názvem FlatOut Ultimate Carnage a v ní se píše: Ke zpřístupnění této funkce potřebuješ práva na síťovou hru,které získáš přihlášením svého hráčského profilu ke službě Live. A na výběr je OK Přihlásit pod jiným profilem. Už jsem si založil 3 jiné účty a prostě to nejde, nevím jestli to není tím windowsem ale nechci zas něco kupovat abych pak zjistil že to stejně nejde. Mám totiž úžasný talent kupovat věci které pak nevyužiju :(
Zdravím všechny, nevíte někdo jestli musím mít aktivovaný windows 10 abych mohl hrát multiplayer ? Moc moc prosím.
@Chuck (06.05.2020 12:36): Funguje to, jenom musíš doinstalovat games for windows.. ve steamu se ten instalátor nepouští automaticky. Jdi do složky steamappscommonFlatOut Ultimate Carnagesupport a tam je instalátor xliveredist nebo tak nějak. Stačí doinstalovat a už se to spustí.
Tak jsem si to v rámci slevy znovu koupil na Steamu, abych to mohl příležitostně hrát na noťasu, který nemá CD mechaniku, a hra si po spuštění ani neškrtne. Resp. na dvě vteřiny zahlásí, že je spuštěna a pak už se v klientovi Steamu znovu zobrazí možnost "hrát" a nic. Zkouším ji spustit jako správce, popř. přímo ze složky Program Files, kde mám Steam, a nic. Tak aspoň, že to bylo ve slevě. :-/
@Bursoft (04.05.2020 01:08): Pokud vím, savy z režimu FlatOut jsou bohužel nepřenosné, což je důvodem, proč jsem to předevčírem rozehrál znovu, ovšem savy z režimu Carnage Ti po přeinstalování zůstávají včetně aut, které jsi v tom režimu předtím odemkl. Mně tím pádem zůstal např. cestovní Road King nebo sportovní Insetta, což se mi v režimu FlatOut náramně hodilo. ;-)
Tak po Wreckfestu je to docela grafickej šok :D

Btw. nevíte, jestli existuje nějaký funkční trainer na odemčení všeho? Něco mi říká, že cizí save nepůjde tím, jak jsem to propojil s GFWL. Chtěl bych si rovnou zatrénovat s Bulletem a nehrát celou kampaň..
@Eru (03.05.2020 09:14): Je fakt, že kvůli GfWL jsem tomu moc šancí nedával, ale naprosto bez problémů jsem se po jeho aktualizaci přes něj přehoupl. Tak uvidíme, jestli to kromě mě rozvášní ještě někdo další.
@Chuck (02.05.2020 21:57): Před pár měsíci jsem to zapnul a za boha jsem se nemohl připojit na GFWL. Až jsem to nakonec vzdal, s tím že mulťák této hry si už nikdy nezahraji.

Když jsem jezdíval dříve měl jsem Windows 7 a veřejnou IPv4 adresu. Dnes mám Windows 10, privátní IPv4 adresu, veřejnou IPv6 adresu a router, do kterého nemám přístup. Mám za to, že v něčem z toho bude problém.
Tak jsem si to dneska po několika letech nainstaloval, úspěšně se dostal přes Games for Windows Live a nostalgicky hrál tak dlouho, že jsem byl najednou u sportovních aut. Přijde mi, že jsem nadšený pořád stejně, ne-li snad i víc, což je hlavně právě tou nostalgií. No a jen tak pro zajímavost jsem vyzkoušel hrát po síti a zjistil, že na rozdíl od dvojky online podpora pořád funguje. Proto bych se rád Garreta, Psyxe, Erua, Ugry a samozřejmě mnoha dalších zeptal, jestli byste někdy neměli zájem si zavzpomínat, jak jsme před lety úspěšně drandili, a někdy si zajet. Před chvílí jsem to docela slušně natřel pár Rusákům, tak byste mě aspoň mohli dokázat, že to byla náhoda. :-)
Mám jistý problém i po odjetí všech závodů se mi neodemkl Canyon a ani poslední v kategorii Bonecracker, Roadking a to poslední ve sportovních. Netuším jak to fixnout... Nevíte někdo jak na to?
Edit: AHA tak to jsem kok** stačí jezdit challange carnage modu.
Děkuji všem za reakce. Mám tam uložené heslo, ale nepřihlásí mě to. Hrát by tedy šlo :) Popřípadě zkusím soubor co tu poslal Milfhunter.

EDIT: Aha tak offline tam nemám všechny auta a tratě. Zvláštní.

EDIT II: Tak se souborem od Milfhunter hra funguje. Ale budu muset hru hrát celou znovu. Jestli se bude postup ukládat tak to bude super. Vím, že když se hrálo bez přihlášení na GfWL, tak se postup neukládal.
@Ross (01.10.2018 19:31): Nedávno jsem tuhle hru chtěl po dlouhé době taky spustit a nějak šroubovaně se mi to právě přes ten GfWL nakonec povedlo, ale ač bych rád, fakt Ti už nevím jak. Teď jsem to cvičně zkusil zas a dobrý.
@Coldplaz (01.10.2018 19:34): Skončil Marketplace, ale GFWL klient se pořád dá stáhnout a přihlásit se do něj (teď jsem si to ověřil a normálně se přihlásím), takže i neopatchované hry, které ho vyžadují i pro single by měly jít spustit. Už to na DH vyvracím asi po desáté, že GFWL skončilo...