@Drolin (20.10.2014 00:26): proc by ne, zkusil jsem to, za par minut to bylo stazene a poustelo se to pres jeden .bat soubor bez problemu i s dabingem. Na stare adventury jsou lepsi stranky, ale v tomhle pripade, kdyz to takhle hezky funguje, tak neni co resit...
Dotaz, dá se toto ještě někde legálně opatřit? Jeden kamarád by to chtěl, ale ve verzi, kterou našel někde na netu, není schopný rozjet zvuk či dabing.
Ty vole, už jsem na to přišel...

Když se otevře inventář, tak jsou k dispozici dvě akce - Use a Take. Když dám Use, tak zahlásí něco o tom, že to není dobrý nápad a nedovolí mi s tím nic udělat. Když dám Take a vezmu sošku z inventáře, tak se mi změní akce na "Use" a na zloděje to nefunguje. Pak tady je totiž ještě akce "Give", na kterou se přepnu pravým myšítkem poté, co už mám předmět vybraný z inventáře...

Tohle teda fakt není dobré UI...
Potřebuju se dostat přes toho zloděje na začátku, co sedí před lesem. Našel jsem tu sošku ve sklepě u báby a kontroloval jsem to i podle návodu, že mu to mám dát, ale at dělám co dělám, pořád mele cosi jako "I admire your enthusiasm..." a nechce si jí vzít.

Fakt nevím, přijde mi to jako bug, má někdo nějaký nápad?
@ugraugra (20.08.2013 23:05): Tohle shodou okolnosti vim...Fable byla v baliku adventur, ktery u nas byly jako snad vubec prvni hry vydavatelem distribuovany primo v cestine. Tehdy nejvetsi distributor (Vision) to ale zanedlouho zabalil a ty cestiny pochopitelne nebyly nikdy uvolneny jako free, ostatne nebylo ani kam, protoze zadnej internet jeste "nebyl". Jedina sance je mit primo tehdy vydanou krabicovku, to ale asi bude nedosazitelnej kus. BTW dalsi hry, ktery Vision timto zpusobem vydal, byl Bud Tucker, 3 Skulls of the Toltecs a Broken Sword, kterej je asi jedinou hrou, ktera by se dnes v ty verzi dala sehnat. Muzes si to jeste zkusit objednat na adrese zmineny tady: :0)

@Tarhiel (21.08.2013 00:35): Fable je vsechno, jen ne originalni. Je to obycejna, nicim vyjimecna adventura, kterych existujou desitky.
@ugraugra (21.08.2013 09:21): Česká verze asi tak běžná nebude, a tedy ji zatím nikdo nenahrál (koukal jsem se na hlavní stránky, kde by být mohla). Nicméně na co ji potřebuješ? Tipuji, že ne pro tvé hraní :).
4Hamster - To o cem pises je snad uplne jina hra...

Jinak pochybuju, ze je nekdo z hracu Fable(1996!), kdo se hned na zacatku neutopil v tom potoce.
90210: Tuhle hru jsem hrál taky jen chvilku, ale první půlhodinu jsem strávil trénováním v nějakém hrádku, a pak možná zamordováním nějakého hmyzu. Kde jsi tam opakovaně umíral moc nerozumím.
:-D No, ono se většinou po smrti už NIC neděje :-DD Tak to autor vzal asi doslova :-) Mě to nevadilo ;-)
A na co si pořád stěžujete? To po smrti nejde vlízt do menu a loadnout to či co?
Fable je hlavne evidentne nedodelana hra, napriklad kdyz nahodou Quickthorpe zarve (coz se stava hodne casto), tak se nestane vubec nic a hrac jen dal civi na obrazek lokace. Zpocatku to vypada jako povedenej vtip... I z toho duvodu me Fable asi po pulhodine prestala bavit, ale v uplnynulych letech jsem uz parkrat premyslel, ze bych ji dal jeste sanci.
Terii má pravdu, že hlavní hrdina se podle všeho jmenuje Quickthorpe. Nevím jak to mohl Karas tak zkomolit :)
"Původní" Fable je docela pěkná adventurka, kterou jsem hrál asi hodinu, jestli si pamatuju dobře. Byla krásně nakreslená, jen mi nasralo, že jsem se v ní zasek (ta angličtina). :)